Do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów osobowych doszło we wtorek 15 listopada, tuż przed południem na drodze krajowej numer 17 w Wólce Panieńskiej na odcinku drogi, gdzie w związku z prowadzonym remontem jest czasowa sygnalizacja świetlna.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi wyjeżdżał na „krajówkę” z drogi gminnej. Skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem, która jechała od Zamościa w kierunku Tomaszowa Lubelskiego i doprowadził do zderzenia pojazdów. Wskutek uderzenia volkswagen dachował, a audi przesunęło się na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzyło w inny samochód - Volkswagena Jette.
Kierujący audi 20-latek z gminy Telatyn oraz 78-letnia kierująca volkswagenem up mieszkanka gminy Narol potrzebowali pomocy medycznej. Na szczęście po badaniach w szpitalu, mogli wrócić do domu, z kolizji wyszli jedynie z niegroźnymi dla ich zdrowia potłuczeniami. Trzeci z uczestników kolizji to 41-latek z gminy Głusk.
PRZECZYTAJ:
- Co naprawdę wydarzyło się w Przewodowie? Czy w suszarnię uderzyła zabłąkana rakieta przeciwlotnicza?
- Wybuch w Przewodowie. Rozmawialiśmy z mieszkańcami wsi. Mają więcej pytań niż odpowiedzi
- Zamość: 38 strażaków ratowników ze świadectwami
Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.
W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe, droga krajowa w Wólce Panieńskiej była zablokowana. Podróżujący tamtędy kierowcy kierowani byli na zorganizowane przez policjantów objazdy.



![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-cz-2-1772807068-39.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-1772805579-6.jpg)










![Ujazdów: Kierowca miał 2, pasażer 3 promile. Zaliczyli zjazd do rzeki [ZDJĘCIA] Ujazdów, 1 marca 2026. Pijany kierowca audi wjechał do rzeki.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-ujazdow-kierowca-mial-2-pasazer-3-promile-zaliczyli-zjazd-do-rzeki-zdjecia-1772445196.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze