Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 11:26
Reklama

Zamość: Ile kilometrów na liczniku? Dodałeś coś od siebie?

Pieniądze zebrane w ramach kampanii "Kilometry Dobra" będą przeznaczone na remont "Dziesiątki", budynku przy ul. Orlicz-Dreszera 10 w Zamościu. Będzie się tam mieścić Warsztat Terapii Zajęciowej. Wesprzyjcie młodzież i dzieci z niepełnosprawnością.
Zamość: Ile kilometrów na liczniku? Dodałeś coś od siebie?

Kilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Dzięki wspólnie prowadzonej kampanii organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także otrzymują wsparcie i wzmacniają swoją sprawność. Zebrane w trakcie kampanii pieniądze zamieniane są na złotówki tworzące symboliczne „kilometry dobra” - 44 monety o nominale 1 zł ułożone w jednym ciągu tworzą 1 metr.

W ramach kampanii PSONI Koło w Zamościu prowadzi zbiórkę na dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych w placówkach Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Ta 9 już edycja odbywa się patronatem honorowym starosty zamojskiego. 

Więcej o akcji TUTAJ.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama