– Zawsze będę reagował stanowczo na łamanie przepisów prawa i będę dążył do przestrzegania praworządności – zakomunikował na ostatniej sesji RM Zamość radny Dariusz Zagdański (PiS).
W złożonej 14 kwietnia skardze radny wskazał na złamanie przez Radę Miasta Zamość przepisów m.in. ustawy o samorządzie gminnym, rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 20 czerwca 2002 r., a także Statutu Miasta Zamość i Konstytucji RP.
Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze