Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 09:25
Reklama

Nowa "Kronika Tygodnia" od wtorku w sprzedaży

Już jutro 19 kwietnia ukaże się kolejny numer "Kroniki Tygodnia". Jakie tematy poruszamy w tym wydaniu?
Nowa "Kronika Tygodnia" od wtorku w sprzedaży

>>> Latem 2020 roku w czasie robót remontowo-budowlanych na placu targowym w Tarnogrodzie znaleziono ludzkie szczątki. Prace remontowe odkryły brutalną historię.

>>> Ks. kan. Tadeusz Sochan zmarł 12 kwietnia. Jaki był? Gdzie bywał? Jakim go zapamiętamy?

>>> Prokurator Generalny złożył do Sądu Najwyższego skargę nadzwyczajną od wyroku sądu, który skazał Patryka H. i Pawła S. z gm. Krasnystaw na 5 i 4 lata pozbawienia wolności za śmiertelne pobicie 38-letniego Henryka T. w miejscowości Bzite k. Krasnegostawu.

>>>Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego przyjechali do Biszczy na rabunek. Dotkliwie pobili i okradli 75-latka, u którego kiedyś pracowali. Skatowany mężczyzna zmarł kilka dni później. Sąd Okręgowy w Zamościu uznał obu oskarżonych winnymi dokonania zabójstwa w związku z rozbojem i skazał za to Marcina S. i Erwina F. na kary 25 lat więzienia.

>>> „Czerwona kalina” to hymn Ukraińskiej Powstańczej Armii i nawet po modyfikacji pieśń ta nie powinna być wykonywana publicznie w Polsce, bo promuje faszystowską ideologię, jaką jest banderyzm. Tak uważają zamojscy Wołyniacy, którzy 13 kwietnia złożyli do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez pracowników Zamojskiego Domu Kultury.

>>> Tomaszów Lubelski szuka sposobów na to, by utrzymać koszty zagospodarowania odpadów na tym obecnym poziomie. Jest m.in. w trakcie wymiany pojemników z większych na mniejsze w przypadku trzech frakcji odpadów, by łatwiej kontrolować, czy śmieci są segregowane. Rozpoczyna też akcję „Czyste Miasto”. 

Więcej artykułów w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklamakolagen
KOMENTARZE
Autor komentarza: Cała prawda całą dobęTreść komentarza: dureń jesteś. A nawet POjebData dodania komentarza: 28.09.2022, 09:13Źródło komentarza: Limity zużycia prądu. Przychodzi rzecznik rządu do TVP i zaskakuje. Zapowiada poważne zmianyAutor komentarza: TKTreść komentarza: Ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw do max 40 %. W ciagu 2 tygodni od jej ukazania się prezesi spółdzielni powinni złożyć oświadczenie do ciepłowni. Dziwne, że prezesi o tym nie wiedzą - a może nie chcą wiedzieć !Data dodania komentarza: 28.09.2022, 06:32Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: arekTreść komentarza: I jedynie 42,9% poparcia dla pisu w poprzednich wyborach.Data dodania komentarza: 27.09.2022, 21:50Źródło komentarza: Zamość: Będzie 90-procentowa podwyżka ciepła? Mieszkańcy są w strachuAutor komentarza: NormalnieTreść komentarza: Ciebie nic nie obchodzi, mieszkańców tak, więc otwórz piwo włącz tv i nie myśl za dużo..Data dodania komentarza: 27.09.2022, 20:51Źródło komentarza: Gmina Werbkowice: Komu zawinił sołtys?Autor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:46Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutęAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Tak śpiewała patronka. https://www.youtube.com/watch?v=eSs_Pwtusss&t=10sData dodania komentarza: 27.09.2022, 20:27Źródło komentarza: Bełżec: Na ludową nutę
Reklama
Reklama