W piątek, 4 marca w 25-metrowym basenie krytej pływalni H2O przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie rozegrana została druga runda wojewódzkiej ligi dzieci i młodzików w pływaniu. W zawodach startowali młodzi pływacy w wieku od 10 do 13 lat. Tym razem dwa młodsze roczniki konkurowały w wyścigach na 50 m stylem motylkowym i dowolnym oraz 100 m klasycznym, a dwa starsze – na 50 m stylem motylkowym, 100 m dowolnym i 200 m grzbietowym. Do tego we wszystkich trzech kategoriach wiekowych (10-11, 12, i 13 lat) rywalizowały sztafety mieszane na dystansie 4 razy 50 m stylem dowolnym i zmiennym.
Pływacy Sparty Biłgoraj, startujący w Lublinie pod opieką trenera Pawła Łukaszczyka, zajęli dwanaście pozycji medalowych (sześć „złotych”, cztery „srebrne” i dwie „brązowe”), natomiast pływacy Orki Zamość na podium stawali ośmiokrotnie (trzy razy na pierwszym miejscu, cztery razy na drugim i raz na trzecim).
Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)



















Napisz komentarz
Komentarze