W związku z ustawą ułatwiającą handel rolnikom i ich domownikom, która weszła w życie 1 stycznia tego roku, w Tomaszowie przy ul. Traugutta wyznaczono miejsca, na których rolnik i jego rodzina mogą sprzedawać w piątki i soboty wytworzone w swoim gospodarstwie produkty spożywcze, a także rękodzieło, bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Miasto przygotowało już regulamin dla rolników. Zapisano w nim m.in., że do ich dyspozycji są stanowiska z numerami 22, 23, 24 i 25.
W okresie wiosenno-letnim (od 1 kwietnia do 30 września) zarezerwowane miejsce trzeba zająć do godz. 7 rano, po tym czasie kolejka przepada, a w okresie jesienno-zimowym (od 1 października do 31 marca) trzeba być na wybranym miejscu przed godz. 8.
Na targowisku „Mój Rynek” będzie jeszcze jedna zmiana.
Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze