Pod koniec grudnia do Biura Rady Miasta Zamość wpłynęła pocztą elektroniczną petycja o nadanie nazwy „Sieradzka” jednej z miejskich ulic, biegnącej w kierunku zachodnim. Przewodniczący RM Zamość Piotr Błażewicz skierował petycję do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji celem wydania opinii w tej sprawie. Komisja zapoznała się z treścią petycji i po przeprowadzeniu dyskusji – w wyniku głosowania – jednomyślnie uznała petycję za bezzasadną.
Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


![Jarmark Kaziukowy w Zamościu [ZDJĘCIA] Jarmark Kaziukowy w Zamościu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/02/27/sm-4x3-jarmark-kaziukowy-w-zamosciu-zdjecia-1772198875-2.jpg)
![14 strażaków, 3 godziny walki o życie jelenia, który wpadł do Bugu [ZDJĘCIA] 14 strażaków, 3 godziny walki o życie jelenia, który wpadł do Bugu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/02/27/sm-4x3-horodlo-1772185089-1.jpg)
![Biłgoraj: Leżeli na płonącej kanapie, tylko policjantom zawdzięczają życie [ZDJĘCIA] Biłgoraj: Leżeli na płonącej kanapie, tylko policjantom zawdzięczają życie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/02/26/sm-4x3-bilgoraj-lezeli-na-plonacej-kanapie-tylko-policjantom-zawdzieczaja-zycie-zdjecia-1772113271-0.jpg)
















Napisz komentarz
Komentarze