Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 21:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

Kolejny numer "Kroniki Tygodnia" jest już na wyciągnięcie ręki. Od wtorku 1 lutego znajdziecie ją w kioskach i punktach sprzedaży. Zdradzimy Wam kilka tematów, które znajdziecie w środku.
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

>>> W odpowiedzi na skargę dewelopera, któremu odmówili zgody na budowę bloku przy ul. Wyszyńskiego, zamojscy radni przygotowali odpowiedź, a następnie w formie uchwały przekazali ją do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie. Wnoszą o oddalenie skargi w całości jako bezzasadnej.

>>>  Przedstawiamy w statystykach miniony rok na ulicach Zamościa. Był zdecydowanie gorszy od poprzedniego. Zwłaszcza jeśli chodzi o kolizje, których w Zamościu było o 158 więcej: w 2020 – 648, a w 2021 – 806. Najniebezpieczniej było na ul. Wyszyńskiego.

>>> Biłgorajskie TBS rozpocznie budowę budynków wielorodzinnych przy ul. ks. Stanisława Matrasia na os. Różnówka w Biłgoraju. Według projektu, powstaną dwa czterokondygnacyjne bloki (w każdym znajdą się 44 mieszkania).

>>> Kluby Seniora w Biłgoraju i Szozdach rozpoczęły 26 stycznia pracę. 

>>> Ile zebraliśmy dla WOŚP? Wielkie podsumowanie pracy sztabów w powiatach zamojskim, biłgorajskim, tomaszowskim i hrubieszowskim. Dużo zdjęć. 

>>> Jeśli mieszkańcy Ulhówka wyrażą zgodę, to niebawem ulica prowadząca w stronę parku otrzyma imię Witolda Świadka.

>>> Strażacy z Wasylowa Wielkiego cieszą się, jakby wygrali los na loterii. Jako jedyni w powiecie tomaszowskim dostaną nowy wóz strażacki.

>>> Czy Zakład Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie przejdzie spod administracji Gminnego Zakładu Komunalnego pod zarząd gminnej spółki MIR-EKO? Pracownicy GZK w Mirczu obawiają się, czy po połączeniu spółek nie stracą dotychczasowych stanowisk pracy.

>>> Historia piłki nożnej na 45-lecie Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (1976-2021): tym razem jej bohaterem jest Mariusz Pliżga "Mały". 

>>> Boks: Wiktor Bartnik dzielnie walczył podczas gali Suzuki Boxing Night 11 w Chęcinach, ale opuścił ring pokonany. Młody zamościanin, ubiegłoroczny mistrz Polski juniorów walczył jednak z przeciwnikiem z „najwyższej półki”. 

To zaledwie część tego, znajdziecie w nowej "Kronice Tygodnia". Chcecie wiedzieć więcej? Kupcie papierowe lub e-wydanie.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama