Mecze trwały po 17 minut. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”. Gospodarze rozpoczęli zawody od zwycięstwa 2:0 nad zespołem z Mielca, a potem przegrali kolejno 0:3 z Oldboys Nisko, 1:4 z Traperem Lubaczów i 0:1 z Kazikami Kolbuszowa. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, ufundowane przez burmistrza Biłgoraja Janusza Rosłana. Wyróżnieni i uhonorowani statuetkami zostali także dwaj piłkarze. Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju dostał Michał Korzeniowski z Lubaczowa, a dla najlepszego bramkarza – Witold Cesarz z Kolbuszowej.
Sparta grała w składzie: Marek Grabowski (bramkarz), Piotr Antasik, Leszek Borowiec, Wojciech Cios, Marcin Kiszka, Marek Kowalik, Mirosław Kuszka, Paweł Lis i Ryszard Pierścionek.
Organizowany przez RWKS Sparta turniej oldbojów ma już kilkunastoletnie tradycje. Pierwszy odbył się w 2008 r. Tegoroczna edycja była trzynastą (w 2020 r. zawody zostały odwołane ze względu na sytuację epidemiczną).

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze