Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 10:43
Reklama

Piłka nożna: Daleka droga do IV ligi

Tanew Majdan Stary chce powtórzyć sukces z poprzedniego roku. Trener Krzysztof Surma mówi, że jeśli jego zespół znów zajmie pierwsze miejsce w zamojskiej klasie okręgowej, to tym razem już nie zrezygnuje z awansu do IV ligi.
Piłka nożna: Daleka droga do IV ligi

Trener Krzysztof Surma i jego podopieczni z Tanwi Majdan Stary nie ukrywają swoich czwartoligowych ambicji. Chcieliby po raz drugi z rzędu wygrać zamojską klasę okręgową i w końcu pograć na wyższym szczeblu ligowej rywalizacji.

– Zawsze mam ambicje, zawsze mierzę w najwyższe cele – podkreśla trener Surma, ale po chwili dodaje, że powtórzenie sukcesu sprzed roku nie będzie łatwym zadaniem. – Marzy mi się awans do IV ligi. Myślę, że teraz, gdybyśmy zajęli pierwsze miejsce, to decyzja byłaby pozytywna i nie zrezygnowalibyśmy z awansu. Jednak do IV ligi daleka droga. Przed nami piętnaście kolejek rundy wiosennej, a jest kilka zespołów, które nie ukrywają swoich czwartoligowych aspiracji. Najpoważniejszym kandydatem do awansu jest prowadząca w tabeli po rundzie jesiennej Omega Stary Zamość. Słyszałem, że Błękitni Obsza też zamierzają powalczyć o IV ligę. Z awansu nie zrezygnuje też Łada Biłgoraj – mówi Surma.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama