Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:30
Reklama

Zamość: Mikołaje z komendy. Policjanci obdarowali dzieci

Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przyłączyli się do akcji organizowanej przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu ,,I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”. Zebrali słodycze, zabawki, książki i świąteczne upominki. Prezenty Święty Mikołaj i jego pomocnicy przekażą dzisiaj dzieciom wychowującym się w rodzinach zastępczych.
Zamość: Mikołaje z komendy. Policjanci obdarowali dzieci
Autor: Fot. KMP Zamość

Wiedząc, że dzielenie się dobrem ma wyjątkową moc, a uśmiech dziecka jest bezcenny policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu włączyli się do akcji ,,I Ty zostań Świętym Mikołajem 2021”, zorganizowanej już po raz kolejny przez Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu.

Zebrane zabawki, książki, słodycze i świąteczne upominki wczoraj przekazaliśmy do Organizatora akcji. Już w poniedziałek 6 grudnia Święty Mikołaj i Jego pomocnicy zaniosą prezenty dzieciom z rodzin zastępczych oraz dzieciom w rodzinach objętych wsparciem asystenta rodziny.

Policjanci i pracownicy zamojskiej komendy bardzo chętnie włączają się w tego typu akcje, pomoc potrzebującym jest dla nich bowiem największą satysfakcją. Doskonale też wiedzą, że im więcej dajesz od siebie tym więcej otrzymujesz.

Mamy nadzieję, że dzięki przekazanym prezentom, na małych buziach dzieci pojawią się duże uśmiechy.

Czytaj także: Słodkie mikołajki w więzieniu

Czytaj także: Kosztowne mikołajki w policji. Deszcz pieniędzyOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Tylko jedna z parafianek zauważyła, że gość się kiwa a reszta parafianek patrzyła, czy księdzu stoi czy nieData dodania komentarza: 09.08.2022, 19:15Źródło komentarza: Skandal w parafii. Pijany ksiądz miał problem z udzieleniem komuniiAutor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknot
Reklama
Reklama