Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 20:30
Reklama

Już we wtorek nowe wydanie Kroniki Tygodnia

Minął tydzień i jutro, jak co wtorek do punktów sprzedaży w całym regionie trafi nowy numer Kroniki Tygodnia. Zapewniamy, że warto po niego sięgnąć. O czym piszemy?
Już we wtorek nowe wydanie Kroniki Tygodnia

>>>> Choć do ogólnopolskiej czołówki bardzo nam daleko, to także nasze samorządy otrzymają rządowe pieniądze w ramach konkursów Narodowego Programu szczepień. Nagrody to 1 mln, 500 tys. lub 250 tys. zł. Kto je otrzyma?

>>>> Odwołanie przyniosło skutek. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie przywrócił firmie Eko-Farmenergia 6 pozwolenie na budowę pod Turobinem biogazowi. Co to oznacza w praktyce?

>>>> Na razie w okolicach przejścia granicznego w Zosinie jest czysto. Podobno to dzięki... koronawirusowi i epidemii.

>>>> Stowarzyszenia i koła gospodyń z powiatu tomaszowskiego dzięki grantom, które zdobyły, zrealizowały 17 projektów. Jakich? Kto na nich skorzystał?

>>>> Śnieg z ulic w Zamościu ma tej zimy, podobnie jak ostatnio, usuwać PGK. Odpowiedzialności za odśnieżanie chodników miejska spółka nie chciała na siebie wziąć. Co nas czeka, gdy spadnie śnieg?

>>>> Dotychczasowe próby skompletowania kadry i znalezienia ordynatora nie dały rezultatów, więc pojawił się nowy pomysł na ratowanie zamojskiej pediatrii.

>>>> Nareszcie!!! Żółto-czerwoni wrócili do hali OSiR i w dziewiątej kolejce Ligi Centralnej pokonali Siódemkę Miedź Legnica 30:28 (15:15).

>>>> W tym numerze, jak zawsze w Kronice Tygodnia dużo, dużo więcej informacji ze sportowych hal, boisk i stadionów.

To tylko niewielka część artykułow z tego wydania więcej w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama