Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 05:48
Reklama

Piszcie listy do Świętego Mikołaja

Akcja "Kroniki Tygodnia". Nasi Mikołaje rozdadzą prezenty!
Piszcie listy do Świętego Mikołaja

Szykujcie kartki i długopisy. Zastanawiajcie, jaki chcielibyście dostać prezent. Po raz kolejny w rolę Mikołajów wcielą się nasze VIP-y. I to do nich piszcie listy.

Sami wybierzcie sobie Mikołaja (tylko jednego), opowiedzcie mu o jakim prezencie marzycie, uzasadnijcie dlaczego zwracacie się akurat do niego. Wszystkie listy przekażemy naszym Mikołajom. Każdy z nich wybierze jedną osobę i obdaruje ją prezentem (prosząc o prezent, trzeba pamiętać, że upominek będzie miał wartość około 200 zł). Wybrani przez Mikołajów autorzy listów przed świętami dostaną prezenty.

Na listy będziemy czekać do 3 grudnia. Będzie je można przynosić do redakcji, lub wysłać na adres: Redakcja Kroniki Tygodnia, 22-400 Zamość, ul. Żeromskiego 3, z dopiskiem "Napisz list do Mikołaja".

Do listu do Mikołaja należy dołączyć czytelnie wypełniony kupon, który zamieściliśmy w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia obok wizerunków naszych Mikołajów.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mikołajki sachajki 07.12.2021 15:43
A ja do Mikołajka Pana Sachajki - jak prosiłem w trudnej sytuacji o pomoc prawną to co pan przez tel odpowiedział ? Wysłał mnie pan do kolesia partyjnego z Podlasia,czy coś a ten odesłał regionalnie do pana. To jaki z pana poseł i mikołajek? Nic pan nie pomógł nie doradził, olał pan temat a osobiście rozmawialiśmy.

Poradziecki złom 03.12.2021 16:37
Pyrkosz pyrkosz i nie jedziesz.

Zawisza Ciemny 30.11.2021 18:21
Potrzebny mi silnik elektryczny 1,1 kw 1400/min ale nie wiem, do kogo się zwrócić

Szukajcie aż znajdziecie 01.12.2021 16:43
Nie ma już chyba silników Made in Poland wyślij zamówienie do Simens Germany. Podziękuj tym półtuskom i innym co rozpiedalali fabryki walcząc z monopolami a przyjęli monopole z zachodu !!!

Poprosze 28.11.2021 17:44
Św Mikołaju mniej Ukraińców w administracji a więcej Polaków !!!!!!!!!!!!

Zbieraczy pod starostwo czy UM t 26.11.2021 17:08
Mikołajkowe kontrole Urzedu skarbowego skoordynowanymi sa nawet z innymi służbami skarbowymi ukierunkowane na nielegalne zbiórki pieniężne które zaczynają sie jak co roku przed świętami. Nie tylko zaczną po mieszkaniach latac to wzywam Policje i weryfikuje kto im wydał pozwolenie na to. A jak sie okaże ze nasza Burmistam mają kase za nicrz to jakim prawem wydaje pozwolenie naruszania miru domowego przez zbieraczy oszustów !!!!!!!!!!!! jak to kiedyś bywało ze 10 przez wieczór przechodziło przez miezkanie i każdy z plakietką UM i pozwoleniem na zbiórke!!!!!!!!!!!!!

Renifer 23.11.2021 21:37
Szkoda słów na te piepszone polityczne reklamy

Piepszona reklama polityczna !!!!!!!!! 23.11.2021 21:29
Info dla kroniki - nie zadawajcie pytan które skończą sie pozwami o obraze. Bo żadni z nich darczyńcy a dziady co walczą o stołki tylko. I gdzie w tym św Mikołaj ? Komu coś dają ? Czy mam sobie wybrac Mikołaja i instytucje oraz kwote którą ten Mikołaj przekaże ? Błazenada jakaś Mikołajowa. Śmieszna co prawda ta dobroć mikołajkowa że sobie wybierasz i masz Mikołajka hahahah Ale co dalej ? Co ten Mikołaj zrobi po za tym co dla swojej rodziny zrobił na publicznych etatach. To już nie jest zabawa Mikołajkowa i błazenada radnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jaki ebany ciąg daklszy tego art ? Co sie stanie jak wybiore Mikołajka ?

Diediuszka moroz 23.11.2021 21:34
Myslą ebani ze sie politycznie wyreklamują udając Mikołaja ale jaki Mikołaj oferuje prezenty i na jakie cele ? Może roczną diete radnego na jakiś ośrodek Samopomocy hahaha Qurfa zaden z was nic nie da jedynie jestescie zdolni do zbiórki na innych reprezentując samego siebie jako dobroczyńce hahahah O ile rozumiecie o co chodzi Diedy Morozy

Mikołajkowy potwór/ Monster Cookies 23.11.2021 21:19
A który z nich ma wór pełen prezentów? Albo chociaż etat do zaoferowania ? Czy to mikołajki zbieracze z programu mikołajkowego? hmmm ciężki wybór . Kogo wybrac? Ciasteczka i mleko przy kominku czeka, ale co w zamian? Dziadostwo i zbieractwo ? Dość już władza sie slizga kosztem społeczeństwa zeby jeszcze z Mikołaja sobie robić jaja !!!!!!!!!!!!!!

Prawo po nad etatami , czy odwrotnie . Ci co mają etaty czują się ponad prawem . 23.11.2021 20:29
odcinkowy pomiar prędkości hahaha . Jade za radiowozem nie sygnalzującym nic światłami czy sygnałami dwiękowymi Zamojską 50k/hm a oni sie oddalają przyśpieszam 60 i gubie ich 70 i mi spiedolili nie chciałem łamać przepisów w terenie zabudowanym jak policja to odpuściłem. Załoze sobie kam na szybe i będe ich za szybkość przesladował jak oni innych i za niemanie pasów i rozmowy na komórce w trakcie jazdy . Piepszeni praworządni co sami nie respektują prawa

List 17.11.2021 16:29
Święty mikołaju, a raczej dzieduszko morozie jak widzę kto na etatach siedzi - proszę o spadek cen, mniejsze kumoterstwo na państwowych etatach no i o państwowy etat.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama