Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:12
Reklama

Zamość: W obronie pediatrii. Petycja złożona

Prawie 3000 podpisów zebrano pod petycją do prezydenta Zamościa o jak najszybsze przywrócenie do funkcjonowania oddziału pediatrii w Zamościu. Dzisiaj pismo trafiło do magistratu.
Zamość: W obronie pediatrii. Petycja złożona
Autor: Fot. Organizatorzy akcji

O problemach oddziału dziecięcego w Zamościu i zawieszeniu jego działalności pisaliśmy na łamach Kroniki Tygodnia wielokrotnie. Ostatnio również o tym, że grupa mieszkańców miasta, zwłaszcza młodych mam postanowiła zacząć zbierać podpisy pod petycją do przydenta miasta, domagając się od niego podjęcia działań, które zaowocują ponownym uruchomieniem pediatrii.

Podpisy były zbierane do dzisiaj. Zarówno w wersji tradycyjnej, jak i onlin. Pod papierową petycją podpisało się 1458 osób, a pod internetową przeszło 1530. Dokumenty adresowane do prezydenta miasta zostały dzisiaj złożone w Urzędzie Miasta Zamość. 

– W dalszym ciągu będziemy zajmować się tą sprawą. Samo złożenie petycji niczego nie kończy – zapoiwadają organizatorzy akcji.

Czytaj także: Mamuśki z Zamościa walczą o pediatrięOceń

Napisz komentarz
Komentarze
MATKA 14.11.2021 20:13
Za taki stan rzeczy ponosi prezes szpitala HAŃBA I SKANDAL tylko zmiana kierownictwa szpitala zmieni tragiczną sytuację chorych dzieci

JankoBroda 12.11.2021 20:26
Oto jak "mamuśki", że 3000 podpisow wyczarują kadrę do szpitala ?

Mamuśka ? 13.11.2021 08:14
Jak więcej zapłacą pediatrom to może pójdą za proponowane pieniądze sama nie poszłabym w taki obowiązek ? Ludzie skąd w was te negatywne nastawienie do wszystkiego jakby człowiek nie spróbował to lepiej by było???

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama
Reklama