Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:40
Reklama

Nowy numer Kroniki Tygodnia

We wtorek, 9 listopada ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Pamiętajcie, żeby kupić ten numer, bo naprawdę warto. O czym piszemy?
Nowy numer Kroniki Tygodnia

>>>> Ostatnie dni były tragiczne w naszym regionie. Ginęli, m.in. w wypadkach bardzo młodzi ludzie.

>>>> Staruje mikołajkowa akcja "Kroniki Tygodnia". Nasi Mikołaje rozdadzą prezenty naszym czytelnikom.

>>>> W skali roku podwyżki będą kosztowały powiat 105 tys. zł. Bo radni postanowili podnieść sobie diety. 

>>>> Do końca maja 2023 r. zostanie wyremontowany parter budynku TDK. Zrobi się elegancko. 

>>>> Nie chciały bezczynnie czekać na rozwój wypadków, wzięły sprawy w swoje ręce. "Mamuśki z Zamościa" postanowiły zawalczyć o pediatrię.

>>>> Nie 35 mln 150 tys. zł, jak w tym roku, ale 36 mln 500 tys. zł w 2022 wyniesie dochód Zamościa z tytułu podatku od nieruchomości. Wpłynie na to przyjęta przez radnych podwyżka. Tylko kilku zagłosowało przeciw. Kto?

>>>> „Poziom mobbingu i jawnej niesprawiedliwości jest nie do wytrzymania” – można przeczytać w piśmie, które trafiło do biłgorajskich radnych. Gdzie tak się dzieje?

>>>> Zakażeni koronawirusem zajmują miejsca przewidziane dla chorych kardiologicznych, laryngologicznych, neurologicznych czy internistycznych. 

>>>> I jak zwykle, znajdziecie kilka stron najświeższych doniesień z piłkarskich boisk, sportowych hal i stadionów.

To jedynie ułamek tematów z tego numeru. Dużo, dużo więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: LisaData dodania komentarza: 04.07.2022, 14:12Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Hej POMedia. Liczba wyjebali z Newsweeka. Co wy na to szczujnio ?Data dodania komentarza: 04.07.2022, 14:11Źródło komentarza: Zmiany w przeglądach rejestracyjnych samochodów. Rzęch nie przejdzie już badańAutor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?
Reklama
Reklama