Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 18:38
Reklama

Tarnogród: Najmłodsi na scenie TOK

Dwadzieścia dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych z powiatu biłgorajskiego zaprezentuje się na scenie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. Najlepsze grupy otrzymają nominacje do Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie.
Tarnogród: Najmłodsi na scenie TOK

Młodzi aktorzy wezmą udział w XVIII Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. Impreza rozpocznie się w czwartek (20 kwietnia). Tego dnia na scenie TOK-u od godz. 9 występować będą m.in. przedszkolaki z Biłgoraja, a także zespoły i grupy teatralne z Biłgoraja, Lipin Górnych, Obszy, Dereźni, Smólska, Tarnogrodu i Dereźni Solskiej. W programie znajdą się takie przedstawienia, jak "Brzydkie Kaczątko", "O trzech braciach", "Tajemniczy ogród", "Dwie Dorotki", "Legenda o smoku wawelskim" i "Królowa Śniegu".

W piątek (21 kwietnia) przegląd rozpocznie się o godz. 10. Wystąpią młodzi aktorzy ze szkół podstawowych i gimnazjów w Woli Różanieckiej, Księżpolu, Tarnogrodzie, Majdanie Starym, Korytkowie Dużym i Gromadzie, a także Grupa Ambaras z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju i zespół teatralny ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie. Ten ostatni przedstawi "Czerwonego Kapturka".

Więcej w e-wydaniu i papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama