Na uroczystości byli obecni byli również strażacy ochotnicy z gminy Telatyn na czele z Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Telatynie druhem Romanem Kurnikiem oraz wójtem Dariuszem Kozłowskim. Podczas mszy św. odczytano listę wypominkową z nazwiskami strażaków ochotników oraz funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, którzy zmarli w ostatnich latach. Po odczytaniu wypominków wszystkie delegacje złożyły zapalone znicze u stóp ołtarza świątyni a następnie odprawiona została msza w ich intencji.
Powiatowe zaduszki strażackie w Tomaszowie Lubelskim
Listopad to w polskiej tradycji czas, w którym w szczególny sposób wspominamy bliskich zmarłych, modlimy się za nich i odwiedzamy ich groby. Jak każdego roku, o druhach strażakach pamiętali również ich koledzy, którzy licznie przybyli na Powiatowe Zaduszki Strażackie, które w niedzielę 7 listopada odbyły się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim.
- Materiał nadesłany
- 08.11.2021 15:00

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal
Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody
Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24
Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz
Autor komentarza: Hit
Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione.
Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17
Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem?
Autor komentarza: Dodo
Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura
Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26
Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany
Autor komentarza: Taka prawda.
Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty .
Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12
Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L.
Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach !
Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31
Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli
Autor komentarza: Zdrowa żywność .
Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie !
Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51
Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze