Franciszek Barnowski to obecnie student pierwszego roku śpiewu estradowego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W Zamościu ukończył Gimnazjum nr 1. W tej szkole zaczął na poważnie swoją przygodę ze śpiewaniem, kształcąc się pod kierunkiem Katarzyny Bedy. I wtedy też zaczął stawiać pierwsze kroki na wielkiej scenie, m.in. występując m.in. roli tytułowej w musicalu „Piękna i Bestia”. A później były kolejne występy, koncerty i konkursy, w których młody wokalista sięgał po nagrody.
Wygrana w "Szansie na sukces" to kolejny ktok w jego wokalnej karierze. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
Czytaj także: Sukcesy uczniów SP nr 7 w artystycznych konkursach
Czytaj także: XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką w MDK (WYNIKI, ZDJĘCIA)

![Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA] Gm. Mircze: Tego nie da się nazwać budą! 16 psów w dramatycznych warunkach [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/30/sm-4x3-gm-mircze-tego-nie-da-sie-nazwac-buda-16-psow-w-dramatycznych-warunkach-zdjecia-1769767796-1.jpg)
![„Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA] „Call center” było wabikiem, handlowali ludźmi i narkotyki [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/29/sm-4x3-call-center-bylo-wabikiem-handlowali-ludzmi-i-narkotyki-policje-powiadomil-mezczyzna-ktoremu-ud-1769669722-0.jpg)









![S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA] Od 1 lutego 2026 r. będzie więcej dróg płatnych w Polsce. Zmieni się też wysokość stawek opłaty elektronicznej w systemie e-TOLL.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-s17-w-okolicach-tomaszowa-platna-od-1-lutego-wiecej-platnych-drog-w-systemie-e-toll-lista-1769677676.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze