>>>> Nie umiera ten, kto żyje w pamięci bliskich. Dlatego w tym wydaniu Kroniki Tygodnia, jak co roku przed 1 listopada wspominamy tych, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy od nas odeszli, ale żyją w pamięci swoich najbliższych, przyjaciół i współpracowników.
>>>> Na tę inwestycję tomaszowianie musieli długo czekać, ale wygląda na to, że się wreszcie doczekają. Podobno obwodnica ma być gotowa lada dzień.
>>>> Tylko w październiku policjanci z Zamościa wystawili za brak maseczek prawie tyle mandatów, ile przez cały lipiec było ich na całej Lubelszczyźnie.
>>>> Radni Zamościa odcinają się od fałszywych informacji o rzekomym podjęciu uchwały przeciwstawiającej się LGBT.
>>>> Wieś Konopne w gminie Werbkowice podczas II wojny światowej straciła co najmniej kilkanaście osób różnych narodowości. Wśród nich było dwóch Polaków zamordowanych przez ukraińskich nacjonalistów.
>>>> Sąd Rejonowy w Hrubieszowie uniewinnił wójta gminy Werbkowice od trzech zarzutów zniesławienia przedstawionych przez byłą dyrektor tamtejszej Szkoły Podstawowej w prywatnym akcie oskarżenia.
>>>> Są już pierwsze zgłoszenia w naszym plebiscycie dla zakochanych par. Do wygrania jest złoty pierścionek.
>>>> Protest w obronie szpitala psychiatrycznego w Radecznicy trwa. Zebrano już 4 tys. podpisów.
>>>> Awaria systemu informatycznego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu spowodowała ogromne zamieszanie. A co na to dyrekcja placówki?
To jedynie niewielka część tematów z tego numeru. Więcej we wtorek w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze