Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:36
Reklama

Przedszkolaki na przejściu granicznym w Zosinie

W piątek, 15 października grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 5 w Hrubieszowie odwiedziła przejście graniczne w Zosinie. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta na granicy i pierwsze spotkanie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej oraz straży granicznej.
  • Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
Przedszkolaki na przejściu granicznym w Zosinie
Autor: Fot. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Dzieci zapoznały się ze specyfiką pracy i zadaniami wykonywanymi przez funkcjonariuszy. Zobaczyły jak wygląda odprawa i kontrola celna podróżnych i towarów na granicy polsko-ukraińskiej. Dzieci dowiedziały się również jak prawidło zachować się podczas przekraczania granicy, co podróżni mogą zabrać ze sobą w bagażu osobistym, a jakich rzeczy przewozić przez granicę nie wolno.

Duże zaciekawienie wśród najmłodszych wzbudziła wizyta psa służbowego. Przewodnik psa zorganizował krótki pokaz jak wyszkolone są pieski, czego szukają i w jaki sposób są nagradzane za wykonywana pracę.

Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały upominki z logo KAS, m.in. kredki, cukierki, odblaskowe opaski.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Redukcja poborów dla MSW ni i dla MON Bo kto czołgami wiechał w miasta ? 23.10.2021 21:41
SG znając niektórych, dokształca się w przedszkolu, bo wujaszek czy kuzyn etat załatwił. To przedszkolaki wejdą w zakamarki, gdzie są fajki i pomogą SG, Chyba ze szkolae pokolenie WOP resortowo . hahhah. Boicie sie co redukcji poborów dla MON bo ich dzieci są w służbie? A MON bunt MSW powstrzyma hahahha

zmiana etatów 21.10.2021 19:48
Aha a Policja w przedszkolu hmmm Powinni mieć liczone szkodliwe do służby. !!!

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama