O utrudnieniach informują władze miasta, a także gminy Zamość.
Z komunikatów wynika, że od wtorku zupełnie zostanie wyłączony z ruchu odcinek drogi nr 110409L w Kalinowicach. Chodzi o fragment drogi od ulicy Krasnobrodzkiej, czyli granicy miasta Zamość do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3247L Kalinowice – Suchowola.
Prace mają tam potrwać jakiś czas. Prowadzić je będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp.z o.o.w Zamościu. Na cały ten okres zostaną wyznaczone objazdy. Kierowcy powinni na tym odcinku szczególnie uważać.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze