Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:46
Reklama

Tenis stołowy: Póki co bez wygranej

Dwie porażki zespołu męskiego i przegrana pań – tak wygląda bilans weekendowych meczów Akademii Zamojskiej Zamość w rozgrywkach Superligi i Ekstraklasy.
Tenis stołowy: Póki co bez wygranej
Daniel Górak

W piątek, 9 października zamojscy tenisiści stołowi mogli w końcu zaprezentować się przed własną publicznością. W swoim piątym w tym sezonie meczu Superligi mężczyzn zamościanie przegrali w hali sportowej „Elektryka” przy ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1:3 z AZS Politechnika Rzeszów.

 

 

Dwa dni później także ulegli rywalowi 1:3 – w wyjazdowym spotkaniu w Grudziądzu ulegli Olimpii-Unii. W obu spotkaniach zamojski zespół musiał sobie radzić bez chorego Anglika Andrewa Baggaleya, a to niewątpliwie miało istotny wpływ na końcowe rozstrzygnięcia. W obu spotkaniach po jednym pojedynku wygrał Daniel Górak (na zdjęciu).

W piątek, w przededniu swoich 38 urodzin, ograł 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) Michaiła Paikowa, a w niedzielę nie sprostał mu Marco Golla (3:1, w setach 11:8, 11:9, 4:11, 11:6). W spotkaniach z zespołami z Rzeszowa i Grudziądza Akademię Zamojską reprezentowali także Filip Szymański oraz Deokhwa Choi, ale żaden z nich nie punktował.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama