Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:10
Reklama

Już we wtorek nowe wydanie Kroniki Tygodnia

Już jest gotowy, jeszcze się drukuje, a jutro kolejny numer Kroniki Tygodnia trafi do kiosków i punktów sprzedaży w całym regionie. Jakie tematy znajdziecie w tym wydaniu?
Już we wtorek nowe wydanie Kroniki Tygodnia

>>>> 15 tys. złotych brutto. Tyle wynosi najwyższa emerytura, jaką wypłaca biłgorajski oddział ZUS byłej lekarce. Niewiele mniej pobiera co miesiąc były dawny akademicki.

>>>> Radni Zamościa przegłosowali zmianę statutu rady miasta. Prezydium rady znacznie się skurczyło.

>>>> Dwie smutne wiadomości. Zmarła Stanisława Igras, znana lekarka i Marek Grodzki, wieloletni prokurator.

>>>> W Tyszowcach zmiany. Z pracy w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych zrezygnował Waldemar Warzocha. Kto zajął jego miejsce i co w związku z tym?

>>>> Zabrali przestępcom i dali... strażnikom granicznym. Co przekazała mundurowym zamojska prokuratura?

>>>> Już wiadomo gdzie i kiedy staną w Zamościu nowoczesne gniazda Systemu Indywidualnej Segregacji Odpadów.

>>>> Niektórzy mówią, że medycy nie szczepią się przeciwko COVID-19. Sprawdziliśmy. I wiemy, jak to wygląda w szpitalach w regionie.

>>>> Mieszkańcy Hrubieszowa wybrali 4 spośród 6 inicjatyw zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego. Co to będzie?

>>>> I oczywiście, jak zawsze u nas, będzie dużo, dużo sportu!

Wszystkie tematy z tego numeru w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama