Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Środa, 6 lipca 2022 23:57
Reklama

SZOK i SHOW w Tarnogrodzie

Młodym aktorom działającym przy Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury udało się zrealizować dwa projekty. Pierwszy z nich to spektakl „W poszukiwaniu Kopciuszka” przygotowany przez Teatr Młodszych TOK SZOK, a drugi to fragmenty "Moralności pani Dulskiej" w wykonaniu aktorek Teatru Młodych TOK SHOW.
SZOK i SHOW w Tarnogrodzie
Wszyscy szukali Kopciuszka.

Kopciuszka poszukiwano dwukrotnie. Pierwszy występ miał miejsce na dożynkach gminnych w Różańcu Pierwszym, a drugi raz grupa zagrała przedstawienie na osłodę rozpoczynającego się roku szkolnego na nowo wyremontowanej pięknej scenie TOK-u. W akcję poszukiwawczą zaangażowane były prawie wszystkie baśniowe postaci: siedmiu krasnoludków, Kot w butach, Jaś i Małgosia, Wilk, Czerwony Kapturek, Wróżka i Książę. Pomagały dzieci zgromadzone na widowni. W przedstawieniu wystąpili: Otylia AntolakMalwina BartosikNela BlicharzMateusz FusRafał KitaMagdalena KomosaJakub MalecBartłomiej Obszański i Oliwia Olejnicka. Spektakl wyreżyserowała Monika Komosa.

Na scenie letniej TOK w ramach Narodowego Czytania 2021 zaprezentowały się Wiktoria Fus i Amelia Kudła z Teatru Młodych TOK SHOW, które w mistrzowski sposób odegrały scenę odwiedzin Lokatorki u Dulskiej. Młode aktorki również przygotowała Monika Komosa. – Mamy nadzieję, że w tym roku nic nie pokrzyżuje naszych teatralnych planów i zajęcia będą odbywały się stacjonarnie – informuje dyrektor TOK Renata Ćwik.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert ZagrobelnegoAutor komentarza: sarmataTreść komentarza: Ciężkie czasy nastają, Kończy sie tania żywność i dominowanie urzędników bez ziemi.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 19:56Źródło komentarza: Jej zdjęcie zobaczył wtedy świat. Jak dziś wygląda Olena Kuryło?
Reklama
Reklama