Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 14:07
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Krasnobród: Dostawa laptopów do KDK

Robi się coraz nowocześniej w Krasnobrodzkim Domu Kultury. Placówka otrzymała właśnie 6 nowiutkich laptopów. Przekazała je Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju z Warszawy.
Krasnobród: Dostawa laptopów do KDK

Autor: Fot. KDK

To efekt udziału KDK w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie chełmsko-zamojskim”, który realizowała fundacja.

Od stycznia tego roku od stycznia 2021 roku kadra domu kultury w Krasnobrodzie brała udział w szkoleniach. „Projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych” uczyły się Marzena Mazurek i Mariola Czapla, zaś Jarosław Monastyrski uczestniczył w warsztatach „Bezpieczne zachowanie w sieci”. Teraz oni będą się dzielić zdobytą wiedzą z uczestnikami zajęć organizowanych w placówce. Nowe laptopy będą wówczas jak najbardziej potrzebne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama