Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 10:07
Reklama

Klasa okręgowa: Szpital w Biłgoraju

Marcin Mura pojawił się na stadionie OSiR w Biłgoraju, by się odpłacić Jarosławowi Czarnieckiemu za to, że w rundzie wiosennej wygryzł go z posady trenera Łady 1945 Biłgoraj. Victoria Łukowa nie miała jednak tyle mocy, by urwać choćby punkt borykającej się z problemami kadrowymi drużynie z Biłgoraja.
Klasa okręgowa: Szpital w Biłgoraju
Artur Muzyka.

Łada 1945 Biłgoraj wróciła na zwycięską ścieżkę. Wygrała po raz drugi z rzędu. Tym razem okazała się lepsza od Victorii Łukowa, którą prowadził były szkoleniowiec biłgorajskiego zespołu Marcin Mura. Niedzielny sukces Łady rodził się jednak w bólach.

– Choroby i kontuzje spowodowały, że przed meczem z Victorią miałem do dyspozycji na treningach tylko siedmiu, ośmiu zawodników. Modliłem się, by ta plaga nas ominęła. I by nikt więcej nie wypadł z kadry – mówi Jarosław Czarniecki, trener Łady.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kibic 17.09.2021 23:30
Kto tu kogo wygryzał? Ale żenada pisać takie bzdury.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama