Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:59
Reklama

KLASA A: Ostał się tylko jeden

W gminie Zamość działa już tylko jeden klub piłkarski, występujący w rozgrywkach seniorskich. Metanoja Lipsko nie przystąpiła do rywalizacji w klasie B, ale piłka nożna pozostała w tej miejscowości.
KLASA A: Ostał się tylko jeden

W XXI w. w ligowej rywalizacji, prowadzonej przez zamojski OZPN grało osiem zespołów z gminy Zamość. Zanim w 2013 r. stowarzyszenie Gryf Gmina Zamość przejęło drużynę Echa Zawada, z rozgrywek wycofały się Bastion Bortatycze (w 2001 r.), Promień Wierzbie (2002), Ordynat Żdanów (2005) i Płoszczanin Płoskie (2008). Później działalność zakończyły Nord 98 Wysokie, Duet Wychody Hubale, a w tym roku – Metanoja Lipsko. 

Przeczytaj cały artykuł w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Piłkarz 13.09.2021 08:44
Prezes Gryfa twierdzi że po to prowadzi się drugi zespoł by zapewnić mieszkańcom gminy Zamość aktywny wypoczynek sportowy i rekreację. Mam pytanie ilu z Metanoi to mieszkańcy gminy? A kasa gminna przez lata leci. Inne zespoły dostając pieniądze gminne też mogłyby funkcjonować.

Gminny 11.09.2021 22:47
Taki był plan Gminy, to że Lipsko było wspierane jako jedyni to wszyscy wiedzą dlaczego. prezes, menago i sponsor wyjechal, wiemy o kogo chodzi.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama