Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 12:34
Reklama

Już po żniwach. Powiatowe dożynki w Sitnie

W Sitnie odbędą się w najbliższą niedzielę (22 sierpnia) dożynki powiatu zamojskiego. Święto plonów zostanie zorganizowane przy miejscowej szkole.
Już po żniwach. Powiatowe dożynki w Sitnie

Dożynkowy korowód ruszy przez wieś o godz. 10. Już w miejscu imprezy nastąpi jej oficjalne rozpoczęcie, a także wręczenie odznaczeń "Zasłużony dla Rolnictwa". W samo południe odprawiona zostanie zaś dziękczynna msza święta. Po nabożeństwie rozpocznie się zabawa.

Wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna, zostaną rozstrzygnięte konkursy na dożynkowe wieńce. Zaplanowano również animacje dla dzieci oraz występy lokalnych zespołów. Od godz. 16 na dożynkowej scenie mają występować "Czerwone Gitary", "Energy Girls", "Power Play", "TeX" oraz "Pozytywnie albo wcale". Na zakończenie zaplanowano dyskotekę z DJ-em.

Do udziału w wydarzeniu zachęcają starosta zamojski Stanisław Grześko oraz wójt Sitna Krzysztof Seń. Honorowy patronat nad dożynkami objął prezydent Andrzej Duda. Jednym z patronów medialnych jest redakcja Kroniki Tygodnia.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacje
Reklama
Reklama