Rok temu Sokół Zwierzyniec awansował do klasy okręgowej z pierwszego miejsca w klasie A. W nadchodzącym sezonie pozycja „majstra” wydaje się być zarezerwowana dla wycofanej z IV ligi Unii Hrubieszów, która tego lata zbudowała zespół, będący chyba poza zasięgiem konkurencji. Ale premiowane awanse miejsca są trzy. O jedno z nich ma walczyć właśnie Sokół. – Zarząd wyznaczył nam na ten sezon cel w postaci awansu do „okręgówki”, ale to może być zadanie bardzo trudne do wykonania ze względu na ubytki kadrowe – mówi Marcin Sirko, szkoleniowiec zwierzynieckich piłkarzy.
Z Sokołem już pożegnali się Dawich Piech (wrócił do Łady 1945 Biłgoraj, z której był wypożyczony) i Arkadiusz Białas (odszedł do Metalowca Goraj). W Roztoczu Szczebrzeszyn chcą grać Jakub Wróbel (w rundzie wiosennej był wypożyczony do Gryfa Gmina Zamość) i Paweł Wróbel.
Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.



![Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA] Morsy spod Młyna morsowali dla WOŚP [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-morsy-spod-mlyna-morsowali-dla-wosp-zdjecia-1768830220-47.jpg)
![128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA] 128. zatrzymanych w dwa dni. Policyjna akcja w woj. lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/01/19/sm-4x3-128-zatrzymanych-w-dwa-dni-policyjna-akcja-w-woj-lubelskim-zdjecia-1768819124-4.jpg)




![Śmierć w płonącym domu. Na ratunek było już za późno [FILM] Funkcjonariusze zajmują się dokładnym ustalaniem okoliczności tej tragedii oraz identyfikacją ofiary. To mężczyzna w średnim wieku, który od jakiegoś czasu mieszkał w tym domu.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-w-plonacym-domu-akcja-strazakow-przy-ul-korczaka-w-chelmie-film-1768892770.jpg)













Napisz komentarz
Komentarze