Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 03:45
Reklama

Piłka ręczna: Urlopy się kończą

Ruszył długo wyczekiwany remont parkietu w hali OSiR i pozostaje mieć nadzieję, że uda się go zakończyć przed połową września, gdy Padwa Zamość zacznie rozgrywki ligowe.
Piłka ręczna: Urlopy się kończą
Padwa wróci do treningów 2 sierpnia.

Zresztą jak najszybsze ukończenie prac jest również w interesie wielu klubów, na czele z Uczelnią Państwową Zamość. Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie zarówno męska jak i kobieca drużyna tenisistów stołowych zagra w najwyższych klasach rozgrywkowych. Obie zaś rozpoczną rywalizację przed własną publicznością 5 września. Zgodnie ze specyfikacją remont powinien zakończyć się do 13 sierpnia. 

Tymczasem nasi szczypiorniści korzystają z ostatnich dni urlopu i od przyszłego poniedziałku rozpoczynają przygotowania.

– Jestem oczywiście w stałym kontakcie z chłopakami, ponieważ nawet okres wolny od treningów wymaga trzymania pewnych rygorów – mówi trener Marcin Czerwonka. – Zgodnie z ustaleniami zawodnicy regularnie korzystają z siłowni i pokonują sporo kilometrów na rowerach. Jak więc widać, można połączyć przyjemne z pożytecznym – uśmiecha się szkoleniowiec Padwy.

Czyżby jednak nieco mniej do śmiechu było trenerowi żółto-czerwonych na myśl, że większa część przygotowań będzie musiała mieć miejsce w hali w Nieliszu?

– Pewnych spraw nie przeskoczymy i możemy tylko trzymać kciuki, aby remont hali w Zamościu trwał jak najkrócej. Na pewno treningi w Nieliszu będą wymagać od nas lepszej organizacji logistycznej i poświęcenia większej ilości czasu, ale korona nam przez to z głowy nie spadnie – wyjaśnia Marcin Czerwonka. – A kto wie, może właśnie dzięki temu będzie nam później łatwiej grało się na wyjazdach? W każdym aspekcie warto poszukać pozytywów.

Warto dodać, że choć zgodnie z przyjętą praktyką władze klubu nie ujawniają planów transferowych, to blisko podpisania umowy z Padwą jest doświadczony bramkarz. Padwa wróci zaś do treningów 2 sierpnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama