Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:06
Reklama

Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał

Rzecz o zamieszaniu jakie spowodował pewien czek przekazany przez wiceministra sprawiedliwości.
Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał
3 lipca z czekiem w plenerze wiceminister i wójt.

Gmina Tomaszów Lubelski pochwaliła się milionowym wsparciem na rozbudowę drogi powiatowej na odcinku  Tarnawatka Tartak - Podhorce. Tomaszowskie starostwo twierdzi, że to nieprawdziwa informacja, bo to nie gmina Tomaszów jest beneficjentem tych środków.

Na swoim facebookowym profilu gmina Tomaszów Lub. Zamieściła informację, że 3 lipca odbyło się spotkanie robocze wiceministra sprawiedliwości dr Marcina Romanowskiego z Marzeną Czubaj - Gancarz - Wójtem Gminy Tomaszów Lubelski. W trakcie spotkania minister Romanowski zapewnił o wsparciu działań podejmowanych przez wójta gminy Tomaszów Lub. na rzecz rozwoju gminy i jej mieszkańców, przekazując wsparcie pochodzące z Lasów Państwowych - 1 mln zł z przeznaczeniem na inwestycję drogową pn. "Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Nr 3504L oraz drogi powiatowej Nr 3526L od miejscowości Tarnawatka - Tartak do miejscowości Podhorce. Środki na budowę tej drogi pochodzą z Funduszu Leśnego i zostały przyznane przez Ministra Michała Wosia. Inwestycja drogowa zostanie wykonana jeszcze w tym roku.

Zamieszczono też zdjęcia ministra Marcina Romanowskiego i pani wójt z symbolicznym czekiem. Jak wkrótce się okazało, jest jednak pewien problem.

O co chodzi? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama