Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:50
Reklama

Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał

Rzecz o zamieszaniu jakie spowodował pewien czek przekazany przez wiceministra sprawiedliwości.
Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał
3 lipca z czekiem w plenerze wiceminister i wójt.

Gmina Tomaszów Lubelski pochwaliła się milionowym wsparciem na rozbudowę drogi powiatowej na odcinku  Tarnawatka Tartak - Podhorce. Tomaszowskie starostwo twierdzi, że to nieprawdziwa informacja, bo to nie gmina Tomaszów jest beneficjentem tych środków.

Na swoim facebookowym profilu gmina Tomaszów Lub. Zamieściła informację, że 3 lipca odbyło się spotkanie robocze wiceministra sprawiedliwości dr Marcina Romanowskiego z Marzeną Czubaj - Gancarz - Wójtem Gminy Tomaszów Lubelski. W trakcie spotkania minister Romanowski zapewnił o wsparciu działań podejmowanych przez wójta gminy Tomaszów Lub. na rzecz rozwoju gminy i jej mieszkańców, przekazując wsparcie pochodzące z Lasów Państwowych - 1 mln zł z przeznaczeniem na inwestycję drogową pn. "Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Nr 3504L oraz drogi powiatowej Nr 3526L od miejscowości Tarnawatka - Tartak do miejscowości Podhorce. Środki na budowę tej drogi pochodzą z Funduszu Leśnego i zostały przyznane przez Ministra Michała Wosia. Inwestycja drogowa zostanie wykonana jeszcze w tym roku.

Zamieszczono też zdjęcia ministra Marcina Romanowskiego i pani wójt z symbolicznym czekiem. Jak wkrótce się okazało, jest jednak pewien problem.

O co chodzi? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama