Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 09:05
Reklama

Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał

Rzecz o zamieszaniu jakie spowodował pewien czek przekazany przez wiceministra sprawiedliwości.
Gm. Tomaszów Lubelski: Co kto komu dał
3 lipca z czekiem w plenerze wiceminister i wójt.

Gmina Tomaszów Lubelski pochwaliła się milionowym wsparciem na rozbudowę drogi powiatowej na odcinku  Tarnawatka Tartak - Podhorce. Tomaszowskie starostwo twierdzi, że to nieprawdziwa informacja, bo to nie gmina Tomaszów jest beneficjentem tych środków.

Na swoim facebookowym profilu gmina Tomaszów Lub. Zamieściła informację, że 3 lipca odbyło się spotkanie robocze wiceministra sprawiedliwości dr Marcina Romanowskiego z Marzeną Czubaj - Gancarz - Wójtem Gminy Tomaszów Lubelski. W trakcie spotkania minister Romanowski zapewnił o wsparciu działań podejmowanych przez wójta gminy Tomaszów Lub. na rzecz rozwoju gminy i jej mieszkańców, przekazując wsparcie pochodzące z Lasów Państwowych - 1 mln zł z przeznaczeniem na inwestycję drogową pn. "Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Nr 3504L oraz drogi powiatowej Nr 3526L od miejscowości Tarnawatka - Tartak do miejscowości Podhorce. Środki na budowę tej drogi pochodzą z Funduszu Leśnego i zostały przyznane przez Ministra Michała Wosia. Inwestycja drogowa zostanie wykonana jeszcze w tym roku.

Zamieszczono też zdjęcia ministra Marcina Romanowskiego i pani wójt z symbolicznym czekiem. Jak wkrótce się okazało, jest jednak pewien problem.

O co chodzi? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasypasyTreść komentarza: "Pasy malowane w technologii cienkowarstwowej szybciej się zużywają, a co za tym idzie częściej trzeba je odnawiać." To po co stosować taką technologię? Nie można pomalować grubiej? Na Piłsudskiego już widziałem jakieś powycierane oznaczenia a dopiero co skończyli malować...Data dodania komentarza: 07.07.2022, 08:43Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama