Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:36
Reklama

Podpalenie BMW w Grabowcu. To sprawka 40-latka

Oblał samochód łatwopalną substancją i podłożył ogień. Dlaczego 40-latek z gminy Grabowiec to zrobił? Nie wiadomo. Bo do winy się przyznał, ale składania wyjaśnień odmówił.
Podpalenie BMW w Grabowcu. To sprawka 40-latka
Poszkodowany 38-latek ocenił swoje straty na 5500 zł.
Autor: Fot. KMP Zamość

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę (9/10 lipca). BMW należące do 38-letniego mężczyzny było zaparkowane przed jedną z posesji w Grabowcu. Na miejsce dotarli strażacy z OSP i policja. Mundurowi nie mieli wątpliwości, że było to podpalenie, zwłaszcza, że przy samochodzie znaleźli butelkę po łatwopalnej substancji, którą sprawca oblał samochód. 

Czytaj także: Podpalacz zatrzymany. Podkładał ogień u sąsiada

Pokrzywdzony złożył zawiadomienie o uszkodzeniu auta, a straty oszacował na 5,5 tys. zł. Policjanci od razu zaczęli szukać podpalacza. 

– Zabezpieczali dowody, rozpytywali mieszkańców, przesłuchiwali świadków. Ich praca szybko przyniosła efekty. Już w niedzielę funkcjonariusze zatrzymali 40-latka z gm. Grabowiec, który stał za podpaleniem. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu uszkodzenia mienia – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Czytaj także: Trzykrotny podpalacz z Werbkowic za kratkami

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy, nie chciał jednak składać wyjaśnień. Na pewno będzie się musiał tłumaczyć przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także: Podpalił sąsiadowi słomę. Z dymem poszło 1000 zł


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
xxxx 14.07.2021 04:49
Dobrze zrobił, jeebać niemiecki złom zbudowany za pieniadze zabitych przez nazistów ludzi.

biegły od BMW 12.07.2021 22:56
Notka z prokuratury- auto zabytkowe a szyby nie - sprawca uniewinniny hahahah jaqk w tym dworku. A czub dalej pikietuje w obronie sądów hahahah Mafia ebana administracyjno sędziowska i postawcie mi zarzuty to je obale jak wasz ułomny biegły z szybami hahaha

ja 12.07.2021 13:44
Skutki likwidacji posterunku policji w Grabowcu... Bandyci się już nie boją.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama