Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:47
Reklama

Brawo dziewczyny z Suchowiczteam. Dwa razy na Piątkę

Dwukrotnie w ciągu tygodnia UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zdobył piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS.
Brawo dziewczyny z Suchowiczteam. Dwa razy na Piątkę
Autor: Fot. UKP Suchowiczteam

Najpierw w dniach 30.06-02.07 w Kędzierzynie-Koźlu młodziczki czyli zawodniczki z rocz. 2008 i młodszych, jako Mistrzynie Województwa Lubelskiego, wzięły udział w Finałach Ogólnopolskich Turnieju Mała Piłkarska Czeka LZS.

Trenowane przez Tomasza Poździka zawodniczki osiągnęły następujące wyniki: w eliminacjach z Wisłą Brzeźnica /małopolskie/ 1:7,Polonią Środa Wlkp. /wielkopolskie/3:4, Piastunkami Gliwice /śląskie/ 5:1, LZS Zieloni Rakoszyce /dolnośląskie/4:0, natomiast w finałach pokonały GOK Zduny /łódzkie/ 6:2 i Rolnika Biedrzychowice /opolskie/ 6:0.

Najwięcej-, dziesięć bramek w naszym zespole, zdobyła Martyna Nowosad, Gabi Bubiłek – 8,Wiktoria Poździk – 5 oraz Ada Kliszcz i Alicja Krępińska.

Mistrzostwo Polski wywalczyły zawodniczki Wisły Brzeźnica przed Polonią Środa Wlkp. i KSP Kielce.

Skład UKP Suchowiczteam: Karolina Żebura, Martyna Nowosad, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka, Gabriela Bubiłek, Maja Koza,Ada Kliszcz, Aleksandra Momot, Rozalia Bergiel, Wiktoria Poździk, Jagoda Wróbel.

W dniach 05-07 lipca w Świdnicy juniorki/2006 i mł./ Wojciecha Suchowicza po zwycięstwie nad Polonią Świdnica 2:0, po bramkach Roksany Kozłowskiej i Gabi Bubiłek także zajęły piątą lokatę  w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS Piłkarska Kadra Czeka, poprawiając tym samym wynik z ubiegłego roku o dwa miejsca.

W eliminacjach uległy KSP Kielce /świętokrzyskie/ 0:6 i Rolnikowi Biedrzychowice /opolskie/ 1:2/Jagoda Wróbel/ i pokonały 4:1/J.Wróbel2, M.Skiba, M.Petryk/ Olimpico Malbork /pomorskie/ .

Najlepszą ekipą okazała się trzeci raz z rzędu UKS Wiktoria Staszkówka Jelna /małopolskie/ przed KSP Kielce i Polomarket Konin /wielkopolskie/.

Skład UKP Suchowiczteam: Wiktoria Ciurysek, Martyna Nowosad, Karolina Bachanek, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka, Gabriela Bubiłek, Marta Sierkowska, Roksana Kozłowska, Maja Petryk, Milena Skiba, Rozalia Bergiel, Estera Radziszewska, Patrycja Bronikowska, Jagoda Wróbel, Aleksandra Bednarz, as. trenera Katarzyna Suchowicz

Wyjazd UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska na Mistrzostwa Polski został dofinansowany przez Samorząd Gminy Zamość.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama