Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 13:52
Reklama

Nielegalny migrant zatrzymany pod Lubyczą Królewską

Obywatel Mołdawii nielegalnie dostał się do Polski. Został zatrzymany przez strażników granicznych z Hrebennego w pobliżu Lubyczy Królewskiej. I musiał zawrócić.
Nielegalny migrant zatrzymany pod Lubyczą Królewską
Autor: Fot. NOSG

24-letni cudzoziemiec wędrował pieszo. Tak też przekroczył ukraińsko-polską granicę. Zrobił to nielegalnie, nie miał dokumentów uprawniających do pobytu w Polsce, dlatego gdy nasi mundurowi natknęli się na niego, zatrzymali mężczyznę, a później przekazali służbom granicznym Ukrainy.

Do takich zdarzeń w naszym regionie dochodzi co jakiś czas. Niedawno pod Dołhobyczowem wpadli Hindusi, wcześniej pod Lubyczą pogranicznicy namierzyli nielegalnych migrantów z Turcji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama