Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:09
Reklama

Zamość: Padwa zaprasza na festyn

Podobnie jak w ubiegłych latach Padwa Zamość zaprasza na "Festiwal Sportu dla Rodziny", który odbędzie się 13 czerwca (niedziela) o godz. 15 w parku miejskim.
Zamość: Padwa zaprasza na festyn
Tym razem Padwa zaprasza całe rodziny nie na trybuny, ale do parku w Zamościu
Autor: Fot. Kazimierz Chmiel

Choć rozgrywki ligowe już zakończone, to w obozie żółto-czerwonych nie wszyscy odpoczywają. Władze klubu dopinają skład na przyszły sezon, ale zanim emocje wrócą do hali OSiR, Padwa zaprasza na wydarzenie rekreacyjno-sportowe skierowane do mieszkańców Zamościa i regionu.

 – Atrakcje będą różnorodne – od malucha do seniora. Przygotowaliśmy strefę zabawy dla najmłodszych oraz konkurencje rekreacyjno-sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będzie też możliwość skorzystania z kajaków i uroków wody – wylicza wiceprezes Padwy Sławomir Tór. – Tradycyjnie już będzie prowadzona klasyfikacja rodzinna i również w tej kategorii przewidujemy nagrody. Warto więc wybrać się na festyn całą rodziną.

O wrażenia artystyczne zadba Młodzieżowy Dom kultury w Zamościu, który uatrakcyjni festyn występami atrakcyjnymi i wokalnymi.

  "Festiwal Sportu dla Rodziny" realizowany jest w ramach zadania "Aktywni i zdrowi". Zadanie współfinansowane jest ze środków: Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Miasta Zamość, Województwa Lubelskiego i Starostwa Powiatowego w Zamościu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama