Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 14:09
Reklama

Bełżec: Śmieci, RODO i inne trudne przypadki

Dlaczego denerwuje się wójt, szlag trafia wiceprzewodniczącego, a mieszkańcy Bełżca powinni się wstydzić?
Bełżec: Śmieci, RODO i inne trudne przypadki
Ktoś na miejsce zbiórki elektrośmieci przywiózł też dywany, stare stoły, bańki po oleju napędowym.

Między innymi o tym, co podlega ochronie danych osobowych i dlaczego lepiej dzwonić niż pisać mejle, można się było dowiedzieć podczas ostatniej sesji Rady Gminy Bełżec. Było też i o tym, że radny wiele wiedzieć powinien, ale wszystkiego nie musi oraz o śmieciowej tragedii i obrażaniu wójta i urzędników. 

Uliczne latarnie są po to, żeby w nocy świeciły do określonej godziny. Na ul. Wąskiej jest z tym problem, bo świeci tylko część latarni.

 – Żeby te światła się świecili do godziny 23 – zaapelował do wójta Janusz Cywka, wiceprzewodniczący rady gminy.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Nieznana historiaTreść komentarza: Czytał ktoś książki - Obłęd 44 i Zdradzony Wołyń?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:03Źródło komentarza: Hrubieszów: W hołdzie Podziemnemu PaństwuAutor komentarza: Bez cenzury poproszęTreść komentarza: Tylko jest baśń pana Sawy o Ukraińskiej Bohorodycy zmieniająca historię?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:00Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: A WołyniakTreść komentarza: Nie ma biegu z okazji rocznicy mordu dokonanego na kolejarzach w Gozdowie przez ukraińskich nacjonalistów w nocy z 14 na 15 marca 1944 roku.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 13:57Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: PolakTreść komentarza: POwodzenia towarzyszuData dodania komentarza: 02.10.2022, 13:18Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: AlfaTreść komentarza: Brawo Jak by Ukraina miała taką agenturę wpływów w Rosji jak w Polsce to by tej woijny nie było. A tak jeździli spisywali każdy skrawek polskiej ziemi że tam oni byli i im sie należy, tak to odebrałem po niektórych art i tym co jest na You TubeData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:52Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrowniczaAutor komentarza: AlfaTreść komentarza: Kogo agenturą nazywasz?. Nastawiliście się na Polskę, a Rosja was napadła.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrownicza
Reklama
Reklama