Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 14:13
Reklama

Dziewczyny z Suchowiczteam w mistrzostwach województwa. Trzymamy kciuki!

Trwają rozgrywki LZPN w ramach Wojewódzkich Mistrzostw Juniorek młodszych, w których udział bierze dziesięć zespołów. Wśród tych zespołów są również zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska.
Dziewczyny z Suchowiczteam w mistrzostwach województwa. Trzymamy kciuki!
Autor: Fot. Suchowiczteam

Piłkarki trenowane przez Wojciecha Suchowicza jak dotąd zgromadziły na swoim koncie 16 punktów z bilansem bramkowym 18:0. Tyle samo punktów, lecz więcej bramek zdobyły zawodniczki Kingi Krasnystaw i to one są liderkami tabeli.

W ostatniej kolejce spotkań UKP Suchowiczteam zmierzy się z zajmującym trzecie miejsce - Niedźwiadkiem Chełm /15p/. Mecz odbędzie się 20 czerwca w Krasnymstawie. Oba te zespoły są już pewne miejsc medalowych ,jednak o ich kolorze zdecydują właśnie mecze w ramach rozgrywek finałowych.

Na ilość zgromadzonych punktów wpływ miały oczywiście rozegrane mecze w których zamojskie piłkarki zremisowały bezbramkowo z Kingą i pokonały: Avię Świdnik 1:0, Perły Lublin 1:0, Piątkę plus B.Podlaska 4:0, Iskrę Krzemień 5:0 i Stellę Kraśnik 7:0.

Skład Suchowiczteam: Wiktoria Ciurysek, Karolina Żebura, Aleksandra Bednarz, Marta Sierkowska, Martyna Nowosad, Maria Terlecka, Klaudia Kołcon, Patrycja Bronikowska, Estera Radziszewska, Roksana Kozłowska, Milena Skiba, Jagoda Mączka, Jagoda Wróbel, Dominika Kasprzycka, Agata Tymicka, Maja Petryk i Karolina Bachanek.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Nieznana historiaTreść komentarza: Czytał ktoś książki - Obłęd 44 i Zdradzony Wołyń?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:03Źródło komentarza: Hrubieszów: W hołdzie Podziemnemu PaństwuAutor komentarza: Bez cenzury poproszęTreść komentarza: Tylko jest baśń pana Sawy o Ukraińskiej Bohorodycy zmieniająca historię?Data dodania komentarza: 02.10.2022, 14:00Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: A WołyniakTreść komentarza: Nie ma biegu z okazji rocznicy mordu dokonanego na kolejarzach w Gozdowie przez ukraińskich nacjonalistów w nocy z 14 na 15 marca 1944 roku.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 13:57Źródło komentarza: Hrubieszów: 1963 metry Wilczym TropemAutor komentarza: PolakTreść komentarza: POwodzenia towarzyszuData dodania komentarza: 02.10.2022, 13:18Źródło komentarza: Hrubieszów: To nie awans, tylko dymisja dowódcy zwiadowców?Autor komentarza: AlfaTreść komentarza: Brawo Jak by Ukraina miała taką agenturę wpływów w Rosji jak w Polsce to by tej woijny nie było. A tak jeździli spisywali każdy skrawek polskiej ziemi że tam oni byli i im sie należy, tak to odebrałem po niektórych art i tym co jest na You TubeData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:52Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrowniczaAutor komentarza: AlfaTreść komentarza: Kogo agenturą nazywasz?. Nastawiliście się na Polskę, a Rosja was napadła.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Werbkowice: Startuje nowa kampania cukrownicza
Reklama
Reklama