Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:37
Reklama

Komarów-Osada: Mama rekordzistka doceniona

Z okazji Dnia Matki życzenia i serdeczności należą się każdej kobiecie, która urodziła dziecko. I takie też popłynęły od władz samorządowych do mieszkanek gminy Komarów-Osada. Jedna z pań została jednak doceniona w sposób wyjątkowy.
Komarów-Osada: Mama rekordzistka doceniona
Autor: Fot. UG Komarów-Osada

Maria Maciuk, która urodziła i wychowała ośmioro dzieci odebrała specjalne życzenia i kwiaty z rąk wójt Wiesławy Sieńkowskiej, przewodniczącego RG Jerzego Pałczyńskiego, wicewójta Stanisława Sieka oraz dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury Iwony Pełypyszyn.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Człowiek 28.05.2021 21:12
A może by tak zamiast pojedyńczo narzekać co się dzieje źle w gminie z działania władzy .Przeciwnicy gminy powinni się zjednoczyć i zainteresować kogoś ważniejszejszego,jakieś szersze grono.Nie ma nikogo kto by ludziom poszkodowanym pomógł,stanął w ich obronie.A tak każdy sam się obija i nic nie moze zdziałac.Jestem jedną z osób bardzo poszkodowanych przez obecne władze gminy i nie boję się publicznie podać własnego imienia i nazwiska.I chętnie poszukam innych ludzi pokrzywdzonych,bo nie widzę żeby władze zmieniły swojego zachowania wobec mnie i mojej rodziny wobec dobrej woli z mojej strony.Więc trzeba pokazać co się dzieje złego w Komarowie i tyle.Jak są traktowani Ci którzy nie podporządkowali się władzy.

JW 27.05.2021 23:08
Tą gmine - urząd na czele z ta wójtowa i zastępcą to tylko w kosmos wysłać bez biletu powrotnego! Zrobila by w koncu coś pożytecznego dla siebie ta cała wójtowa i w koncu cos dobrego dla innych. Wielkie inwestycje sie robi na koniec kadencji a gdzie poprzednie lata. Byla zabytkowa droga ktora przetrwala okupacje to ja teraz Wojtowa zniszczyła , teraz sie wziela za pomnik juz po obchodach 100 rocznicy bitwy bo wolal o pomste do nieba i wszystko sie sypało. Jaka wladza taka glowna inwestycja w miescie - szalet w centrum miasta potrzebny jak na zbawienie. G....a wladza to i kibli nigdy nie za wiele!

Mieszkaniec 27.05.2021 00:04
W gminie Komarów obecna władza docenia i nagradza SWOiCH.,tych którzy głosują i popierają ową władzę.Inni ludzie się nie liczą,a bywa że są lekceważeni ,poniewierani i traktowani jako gorsi.

MamazKomarowa 26.05.2021 17:11
Tu jest multipakiet i matka dzieci niepełnosprawnych i wielodzietność. W gminie są matki z większą ilością dzieci ale nie są docenione aż tak przez władze gminy. Pewnie dlatego że nie miała wójtowa takiego poparcia u innych rodzin jak u członków tej rodziny, chociażbym w minionych wyborach samorządowych.

Matka 26.05.2021 11:49
Dlaczego nie docenia się matek, które wychowują niepełnosprawne dzieci tylko która ma dużo dzieci. A jaka wójt taka zasługa.

Jey 27.05.2021 00:27
Znam taką która ma niepełnosprawne dziecko i z tego powodu jest poniewierana przez władze Komarowa.Nawet reportaż był w TVN jak to go rzekomo głodzi,wiąże i nie wyprowadza na spacery.Nie dość że kobieta ma ciężką sytuację życiową,bo samotnie wychowuje dziecko to dziecko to jeszcze utrudnia jej się życie,ogłupia się ją i stwarza problemy.Taka władza w Komarowie?

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrumAutor komentarza: Różo KrzyżowiecTreść komentarza: O masz. Polka a czemu Netugorie , Fatima a nie Lourdes? Jak ktoś wierzy w cuda to go w domu nawiedzi .Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:26Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama