Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 08:25
Reklama

Piłka nożna: Młodziczki Suchowiczteam po ogólnopolskim debiucie

To był pierwszy start tej drużyny w imprezie rangi ogólnopolskiej. Młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska dały z siebie wszystko w Klubowych Mistrzostwach Polski U-13.
Piłka nożna: Młodziczki Suchowiczteam po ogólnopolskim debiucie
Autor: Fot. UKP Suchowiczteam

Po awansie do imprezy piłkarki z Wólki Panieńskiej, trenowane przez Tomasza Poździka najpierw rozegrały etap strefowy w Krakowie. Doznały wówczas trzech porażek: 0:4 z Resovią Rzeszów, 0:2 z KSP Kielce i 0:3 z FSA Kraków. W półfinałach B w Rzeszowie pokonały po remisie Górnik Łęczna i ponownie uległy Resovii 0:1.

Ostatecznie zamojski zespół został sklasyfikowany na miejscach 17-24 w podsumowaniu Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-13.

Zawodniczki z Wólki Panieńskiej w debiucie na poziomie ogólnopolskim wystąpiły w składzie: Karolina Żebura, Martyna Nowosad, Wiktoria Poździk, Gabriela Bubiłek, Maja Koza, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka, Zuzanna Bednarska, Rozalia Bergiel, Marlena Sołtys, Patrycja Orchowska, Anna Wołoch, Natalia Tymura, Dominika Kasprzycka, Aleksandra Momot, Ada Kliszcz, Katarzyna Suchowicz - instruktor.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama