Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:07
Reklama

Łabunie: Wakacyjne warsztaty ze Stforkami

Ciekawa propozycja na początek wakacji dla młodzieży z całej gminy Łabunie. Na początku wakacji są planowane warsztaty twórcze, które poprowadzą członkowie zamojskiej grupy graffiti STFORKY.
Łabunie: Wakacyjne warsztaty ze Stforkami
Autor: Fot. pixabay.com

Uczestnicy poznają technikę i tajniki tworzenia graffiti, będą też ciekawostki  i wspólne szkicowanie projektu. Na finał powstanie mural. Zainteresowani już powinni się zgłaszać (termin mija 15 czerwca), wysyłając wiadomości na adres: [email protected] W zgłoszeniu ma się znaleźć imię i nazwisko uczestnika i nr tel. do rodzica.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Łabuniak 20.05.2021 22:18
Świetny pomysł dla dzieciaków. Ktoś pomyślał o fajnej imprezie dla młodzieży. Miejmy nadzieję, że 4 czy tam która już fala kowida nie nadejdzie tak szybko i młodzież będzie mogła odetchnąć w wakacje od tych dziwnych i niejasnych obostrzeń.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama