Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 3 maja 2024 01:02

Nie warto pamiętać (TYLKO W GAZECIE)

Olimpia Miączyn wygrała piąty mecz w rundzie wiosennej i zdecydowanie oddaliła się w tabeli od miejsc spadkowych.
W poprzednim sezonie Łukasz Markiewicz był najskuteczniejszym zawodnikiem Olimpii, a w meczu z Orłem zaliczył dopiero pierwsze trafienie w obecnych rozgrywkach.

Zagrać, wygrać, zapomnieć – do takiego gatunku meczów trener Waldemar Kogut zaliczył spotkanie prowadzonej przez niego Olimpii z zajmującym w tabeli ostatnie miejsce Orłem. Zespół z Miączyna wygrał z autsajderem 4:1 (3:0), a cztery strzelone gole miał już na swoim koncie w 52 minucie.

– Przez większą część meczu gra toczyła się na połowie przeciwnika. Nasz bramkarz Filip Filipczuk w pierwszej połowie nie miał zajęcia, a my mogliśmy zdobyć więcej bramek. Po przerwie byliśmy pewni zwycięstwa, więc poziomem gry dostosowaliśmy się do rywala. Spotkanie stało się bezbarwne i raczej nikt o nim nie będzie długo pamiętał – mówi trener Kogut.

Cały artykuł tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze

KOMENTARZE
Autor komentarza: qwertyTreść komentarza: W takim przypadku odmawiasz przyjęcia mandatu, a w sądzie powołujesz się na brak podstawy prawnej, a nie rzucasz się na policjanta z pięściami. Swoją drogą nie rozumiem, czemu zwolnili ich z pokrycia kosztów sądowych. A Duda ich nie ułaskawi, bo tak się składa, że to PiS wymyślił kary za brak maseczki.Data dodania komentarza: 02.05.2024, 15:23Źródło komentarza: Zamość: Od maseczki do czynnej napaści na funkcjonariuszy. Sąd wydał wyrok w głośnej sprawie z czasów pandemiiAutor komentarza: OlaTreść komentarza: Sutry też mieli jego po dziurki w nosie, powinien odejść ze dwa lata wcześniej, już wtedy miał emeryturę i go trzymali , tak jak by nie było innych , tak się zasiedziołData dodania komentarza: 02.05.2024, 15:16Źródło komentarza: Goraj: Pożegnanie sekretarza [ZDJECIA]Autor komentarza: KusioTreść komentarza: Był za słaby dla gorajakow, uległy i stronniczy,Data dodania komentarza: 02.05.2024, 13:56Źródło komentarza: Goraj: Pożegnanie sekretarza [ZDJECIA]Autor komentarza: Ślub kościelny to parodiaTreść komentarza: Zachodzą w ciążę ,a rodzice szybko ślub kościelny bo jak to będzie wyglądać moje dziecko i tak na siłę dzieci chcą ze sobą połączyć tym ślubem kościelnym masakraData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:38Źródło komentarza: Rośnie liczba rozwodów kościelnych w Polsce. Jesteśmy europejskim rekordzistąAutor komentarza: PO to złoTreść komentarza: bolszewik, cośjak GertychData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:12Źródło komentarza: Zamość: Od maseczki do czynnej napaści na funkcjonariuszy. Sąd wydał wyrok w głośnej sprawie z czasów pandemiiAutor komentarza: PO to złoTreść komentarza: pieprzysz towarzyszuData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:12Źródło komentarza: Zamość: Od maseczki do czynnej napaści na funkcjonariuszy. Sąd wydał wyrok w głośnej sprawie z czasów pandemii