Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:10
Reklama

Blood Challenge - pojedynek na krew

Poleje się krew strażaków. Ale wszystko będzie pod kontrolą. Komenda PSP w Zamościu zachęca do udziału w akcji „Blood Challenge”.
Blood Challenge - pojedynek na krew
Autor: Fot. pixabay.com

Wyzwania są ostatnimi czasy bardzo modne i świetnie się sprawdzają. Tym razem pora na „Blood Challenge”. To będzie akcja poboru krwi, w której udział wezmą strażacy z powiatu zamojskiego, ale mogą się do niej przyłączyć również strażacy z innych powiatów. Jednostka, która odda najwięcej krwi, otrzyma nagrody rzeczowe, ale nie one są tu najważniejsze, tylko to, by szpitale miały zapasy krwi. Challenge potrwa do 30 maja. Akcja rozpocznie się 16 maja. Krew będzie można oddać w godz. 8-14 w świetlicy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. W kolejnych dniach w zamojskim oddziale RCKiK.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama