Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 17:58
Reklama

Blood Challenge - pojedynek na krew

Poleje się krew strażaków. Ale wszystko będzie pod kontrolą. Komenda PSP w Zamościu zachęca do udziału w akcji „Blood Challenge”.
Blood Challenge - pojedynek na krew
Autor: Fot. pixabay.com

Wyzwania są ostatnimi czasy bardzo modne i świetnie się sprawdzają. Tym razem pora na „Blood Challenge”. To będzie akcja poboru krwi, w której udział wezmą strażacy z powiatu zamojskiego, ale mogą się do niej przyłączyć również strażacy z innych powiatów. Jednostka, która odda najwięcej krwi, otrzyma nagrody rzeczowe, ale nie one są tu najważniejsze, tylko to, by szpitale miały zapasy krwi. Challenge potrwa do 30 maja. Akcja rozpocznie się 16 maja. Krew będzie można oddać w godz. 8-14 w świetlicy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. W kolejnych dniach w zamojskim oddziale RCKiK.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: onTreść komentarza: Jak byś Esterko tego uniknęła? Alko byś nie sprzedała czy coś.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:48Źródło komentarza: Hrubieszów: Zabił nożem kuzynaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Czekamy na oficjalne otwarcie i możliwość pooglądania wewnątrz na zew.natrz prezentuje się na prawdę okazałe. jako wizytówka miasta czekamy na zakończenie pracData dodania komentarza: 09.08.2022, 16:27Źródło komentarza: Hrubieszów: Gmach byłego Syndykatu Rolniczego wyremontowany. "Perła" odzyskała blaskAutor komentarza: ZamościakTreść komentarza: TyPOwe dla bolszewika. Ale brać emeryturę (wypracowaną za zabijanie Polaków) to można ?Data dodania komentarza: 09.08.2022, 15:36Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: qdTreść komentarza: Tam, tu, tej, tamtejszy, tutejszy... zęby bolą jak się to czyta. Nie jesteśmy durni, przecież wiadomo że chodzi o HorodłoData dodania komentarza: 09.08.2022, 12:12Źródło komentarza: Gm. Horodło: Bronią jedynej poczty w gminieAutor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobiety
Reklama
Reklama