Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 13:11
Reklama

Nie zabili. Pobili na śmierć (TYLKO W GAZECIE)

Sąd Apelacyjny w Lublinie uznał, że zamojscy sędziowie prawidłowo ocenili dowody w głośnej sprawie dwóch mężczyzn oskarżonych o śmiertelne pobicie kierowcy, który ochlapał jednego z nich błotem. Wyrok został więc utrzymany w mocy. To oznacza, że sprawcy spędzą w więzieniu po kilka lat.
Nie zabili. Pobili na śmierć (TYLKO W GAZECIE)
Paweł S. (z lewej) ma spędzić w więzieniu 4 lata, a Patryk H. posiedzi o rok dłużej.

27 stycznia 2019 r. pod sklepem spożywczym w miejscowości Bzite k. Krasnegostawu 38-letni kierowca volkswagena passata ochlapał błotem pośniegowym dwoje pieszych – 31-letniego Pawła S. i jego koleżankę. 31-latek postanowił dać mu nauczkę. Poprosił o pomoc młodszego o 10 lat kolegę – Patryka H. Obaj szybko pojechali za passatem. Kierujący nim 38-latek mieszkał niedaleko. Mężczyźni przeszli od kłótni do rękoczynów. Z ustaleń prokuratury wynika, że 21-letni Patryk H. i jego kompan byli uzbrojeni w drewniane pałki. „Napastnikom nie przeszkadzało to, że brutalnie bili 38-latka na oczach innych osób” – czytamy w komunikacie krasnostawskiej policji, który ukazał się na drugi dzień.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
kek 04.05.2021 20:18
no i bardzo dobrze.... do pudła i ch.uj BANDA KOŁKÓW i WIEŚNIAKÓW LZA LHR

LZA 04.05.2021 21:26
"Mierzysz swoją miarą "

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama