Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 19:51
Reklama

Tenis stołowy: Też chcą do ekstraklasy (TYLKO W GAZECIE)

Męski zespół Uczelni Państwowej Zamość debiutancki sezon w Superlidze zakończył na dziewiątym miejscu. Kobieca drużyna tego klubu wznowi rywalizację w I lidze w niedzielę, 18 kwietnia. Jeśli wywalczy awans do Ekstraklasy, to Zamość będzie jednym z dwóch polskich miast, mających dwie ekipy w najwyższej klasie rozgrywkowej w tenisie stołowym.
Tenis stołowy: Też chcą do ekstraklasy (TYLKO W GAZECIE)
Tenisiści stołowi Uczelni Państwowej Zamość grają w Superlidze pod patronatem medialnym „Kroniki Tygodnia”.

Tenisiści stołowi Uczelni Państwowej Zamość mają za sobą pierwszy sezon w Superlidze mężczyzn. Drużyna, którą prowadzi trener Piotr Kostrubiec, zakończyła rozgrywki na dziewiątym miejscu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego debiutanckiego startu w rozgrywkach. Jako beniaminek założyliśmy, że będziemy walczyli o utrzymanie się w Superlidze. I ten cel osiągnęliśmy na kilka kolejek przed zakończeniem sezonu. Spodziewaliśmy się tego, że będzie ciężko, bo przecież polska Superliga jest silna. Wyższą renomę w Europie mają tylko rozgrywki Bundesligi i ligi francuskiej. W końcówce sezonu nie korzystaliśmy już z zawodników z zagranicy, a wygraliśmy dwa mecze – 3:0 u siebie z Pogonią Lębork i 3:1 na wyjeździe z Olimpią Unią Grudziądz, więc tym bardziej mamy powody do satysfakcji z udanego sezonu ligowego – mówi Piotr Kostrubiec, trener zamojskiego zespołu.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: bkioTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:47Źródło komentarza: Pow. biłgorajski: Pieniądze dla strażaków ochotnikówAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi DębskiemuAutor komentarza: ltmTreść komentarza: Dokładnie. Ale tego nie da się zrobić, bo to nie jest żadna obwodnica tylko część drogi ekspresowej. Zjazdy nie mogą być częściej niż co 10 km... A pani Miziuk nie ma pojęcia o czym mówi. Jadąc z Listopadowej na Kościuszki obwodnicy będę szukać. Może do UM niech zaczną dojeżdżać obwodnicąData dodania komentarza: 12.08.2022, 18:49Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: KrzyśTreść komentarza: Największą przemianę przejdzie Rynek, który będzie wyłączony z ruchu. Zniknie rondo, a cały plac stanie się strefą rozrywki, rekreacji, relaksu dla wszystkich tomaszowian i turystów. Do chwili obecnej na tomaszowskim rynku jedynym miejscem dla turystów było MUZEUM. Obchody 400-lecia Tomaszowa minęły i nasze władze postanowiły zlikwidować MUZEUM ze strefy rozrywki, rekreacji, relaksu. Po prawie 40-latach MUZEUM zostało zmuszone do opuszczenia swojej dotychczasowej lokalizacji. Co zniknie jeszcze z centrum miasta.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:48Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: LTMTreść komentarza: Ty LZA... .. Nie wiesz że Zamość nie leży na Roztoczu??Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:42Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: Specjaliści co przejadą się na WęgryTreść komentarza: W sumie mam większe pojęcie o broni niż opłacany starszy szeregowy za 4 tyś mieś, co uczy sie zasady działania zamka w hałbicoarmacie, czy zasad balistyki,Data dodania komentarza: 12.08.2022, 17:35Źródło komentarza: Gmina Hrubieszów: Za 2 lata będzie podziemne centrum
Reklama
Reklama