Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 12:21
Reklama

Skład inny, gra taka sama

Liczne transfery, a efekt (na razie) taki sam. Na inaugurację rundy wiosennej Sokół Zwierzyniec uzyskał w potyczce z Roztoczem Szczebrzeszyn na boisku w Bodaczowie dokładnie taki sam rezultat, jak w pierwszym meczu rundy jesiennej, na zwierzynieckim stadionie.
Skład inny, gra taka sama
Zespoły Roztocza Szczebrzeszyn i Sokoła Zwierzyniec spotkały się na boisku w Bodaczowie.

Choć skład Sokoła Zwierzyniec w trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach został diametralnie zmieniony poprzez liczne transfery, to nie przyniosło to jeszcze zamierzonego efektu. Tak jak w pierwszym meczu rundy jesiennej, tak na inaugurację rundy wiosennej Roztocze Szczebrzeszyn zdobyło cztery bramki, a Sokół – tylko jedną.

– Wypadliśmy poniżej oczekiwań, zwłaszcza pod względem zaangażowania i determinacji w grze. Źle funkcjonowały też elementy czysto piłkarskie. Nie przypominaliśmy Sokoła z zimowych sparingów, w których dobrze rozgrywaliśmy piłkę, stwarzaliśmy sytuacje podbramkowe i strzelaliśmy gole – mówi Marcin Sirko, szkoleniowiec zespołu ze Zwierzyńca.

Z kolei trener Roztocza Jacek Szczyrba nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych.

– Odnieśliśmy pewne, przekonujące zwycięstwo. Strzeliliśmy cztery gole, a mogliśmy drugie tyle, bo zmarnowaliśmy sporo okazji do podwyższenia wyniku. Byliśmy bardzo dobrze zorganizowani, zwłaszcza w grze defensywnej. Przeciwnik wypracował mało sytuacji podbramkowych. Tak naprawdę zagrożenie pod naszą bramką stwarzał tylko po nielicznych dośrodkowaniach na pole karne – mówi Szczyrba.

Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec 4:1 (2:0)

Gole: 1:0 Misiarz 15, 2:0 Luterek 34 (z karnego), 3:0 Misiarz 70, 4:0 K. Brodaczewski 80, 4:1 Stadnicki 83.

Roztocze: Lembryk – Płotnikiewicz, Dycha (46 Alterman), Luterek – Misiarz, Ligaj, Kuron (80 Bulak), Bukowski (80 Grymuza), Daszek (72 Tucki) – M. Wójcik (70 K. Brodaczewski), Klimkiewicz (27 Ł. Wróbel); trener Szczyrba.

Sokół: Kocyło – Pietruszka, P. Wróbel, Brodalski, Kusy – Piech (70 Mielnik), Świdziński, Białas (85 Pęk), Kosiński, M. Malec (46 Kwaśniuk) – Stadnicki; trener Sirko.

Żółte kartki: K. Brodaczewski (Roztocze), Brodalski, Kocyło, Świdziński, Kusy (Sokół). Sędziował: Tucki (Zamość).


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: NeonowkaTreść komentarza: Tutaj leży pewien Jerzy. Pokój jego duszy. W prawo metr w lewo metr leżą jego uszy.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 21:49Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama