Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 20 stycznia 2026 16:45
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Biłgoraj: Piotr Łaba z LO im. ONZ najlepszy w Olimpiadzie Geograficznej

W etapie okręgowym XLVII Olimpiady Geograficznej znalazło się 33 najlepszych uczniów z całej Lubelszczyzny. Wygrał zaś Piotr Łaba, drugoklasista z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.
Biłgoraj: Piotr Łaba z LO im. ONZ najlepszy w Olimpiadzie Geograficznej

Autor: Fot. pixabay.com

Uroczyste podsumowanie tego etapu konkursu odbyło się w zeszłym tygodniu na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie -Skłodowskiej w Lublinie. Zakwalifikowali się do niego tylko ci, którzy zdobyli najwięcej punktów na pierwszym etapie, pisząc pracę na jeden z tematów zaproponowanych przez Komitet Główny Olimpiady Geograficznej.

Piotr Łaba z biłgorajskiego ogólniaka wypadł najlepiej pisząc na temat „Cudze chwalicie, swego nie znacie – jednośladem  przez gminę i miasto Biłgoraj. Jednodniowa wycieczka krajoznawcza ”. Przed nastolatkiem teraz etap centralny.

Opiekunem ucznia jest Wiesław Świerczyński.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: oni teżTreść komentarza: Nie wspomniałeś o kościelnych pedofilach w sukienkach.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 15:35Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądemAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Fotowoltaika też. Mówili w telewizji, nie oglądasz?Data dodania komentarza: 20.01.2026, 12:58Źródło komentarza: Byliśmy blisko blackoutu, cyberprzestępcy chcieli wyłączyć w Polsce prąd. Cyfrowe czołgi już tu sąAutor komentarza: małyTreść komentarza: Kto pozwala dzieciom na nieograniczony dostęp do internetu. Gdzie rodzice??Data dodania komentarza: 20.01.2026, 12:58Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądemAutor komentarza: prącisławTreść komentarza: pornografię w internecie i kolorowych zboczeńców na ulicy podczas tęczowych parad, jedno jest be a drugie cacyData dodania komentarza: 20.01.2026, 11:21Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądemAutor komentarza: cenzura prewencyjnaTreść komentarza: nie umiesz upilnować własnego dziecka? ?? czytaj ze zrozumieniem ile w ustawie było o dzieciach ?Data dodania komentarza: 20.01.2026, 11:18Źródło komentarza: Dzieci oglądają w sieci pornografię. Polska odpowie za to przed sądemAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Co Ty piszesz jeżeli nie masz w tym zakresie pojecia .Data dodania komentarza: 20.01.2026, 10:52Źródło komentarza: Byliśmy blisko blackoutu, cyberprzestępcy chcieli wyłączyć w Polsce prąd. Cyfrowe czołgi już tu są
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama