Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:32
Reklama

Potyczki przy planszach. Mistrzostwa miasta i powiatu zamojskiego w warcabach (ZDJĘCIA)

Już wiadomo, kto jest mistrzem Zamościa i powiatu zamojskiego w warcabach 100-polowych. Zawody odbyły się w weekend w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Zamość w Wysokiem. Organizowane były przez LZS.
Potyczki przy planszach. Mistrzostwa miasta i powiatu zamojskiego w warcabach (ZDJĘCIA)
Autor: Organizatorzy

Przystąpiło do nich ponad 20 zawodniczek i zawodników. Rywalizowali systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w czasie 7,5 minuty na partię. Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach.

Seniorzy:

Michał Tutka – Sitno

Mikołaj Krupa – Sitaniec, I LO Zamość

Witold Łapa – Lipsko

Bartłomiej Antoszek – Sitno

Władysław Juszczak – Wierzchowiny

 

Gimnazja chłopcy

Kacper Pakuła – Skaraszów, ZS Żdanow

 

Gimnazja dziewczęta

Wiktoria Pakuła – Skaraszów, ZS Żdanow

 

Chłopcy szkoły podstawowe klasa IV-VI

Kamil Wolanin – SP Wólka Wieprzecka

Jakub Kukiełka – SP Kolonia Sitno

Michał Sałapat – SP 6 Zamość

Grzegorz Soboń – SP Wólka Wieprzecka

Kacper Pupiec – SP Wólka Wieprzecka

 

Dziewczęta szkoły podstawowe klasa IV-VI

Paulina Łepak – SP Kolonia Sitno

Kinga Szpinda – SP Wólka Wieprzecka

Klaudia Jakubiak – SP Kolonia Sitno

Małgorzata Selech – SP Wólka Wieprzecka

Dominika Pakuła – SP Wólka Wieprzecka

 

Chłopcy klasa I-III szkoły podstawowe

Michał Olejarczuk – SP Wólka Wieprzecka

Aleksander Pańczyk – SP 6 Zamość

Marcel Krupa – SP Wólka Wieprzecka

 

Dziewczęta klasa I-III szkoły podstawowe

Gabriela Wolanin – SP Wólka Wieprzecka

Oliwia Wróbel – SP Wólka Wieprzecka

 

W klasyfikacji szkół podstawowych I miejsce zajęła SP Wólka Wieprzecka, miejsce II SP Kolonia Sitno, miejsce III SP 6 Zamość.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama