Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:09
Reklama

Gm. Horodło: Więcej za śmieci (TYLKO W GAZECIE)

Mieszkańcy gminy Horodło zapłacą więcej za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Od lutego stawka wzrosła z 13 zł do 15 zł miesięcznie od mieszkańca za odbiór śmieci segregowanych. Ci, którzy oddają odpady zmieszane, zapłacą trzy razy więcej.
Gm. Horodło: Więcej za śmieci (TYLKO W GAZECIE)
Autor: Fot. pixabay.com

Więcej za obiór i zagospodarowanie śmieci komunalnych w gminie Horodło mieszkańcy płacą od lutego. 

 – Podwyżka wynika z przeprowadzonego wcześniej bilansu. Podstawowymi wymogami gospodarki odpadami komunalnymi jest odbiór jedynie posegregowanych śmieci, a także to, że musi się ona bilansować z opłat śmieciowych wniesionych przez mieszkańców. Gmina nie powinna dopłacać ani złotówki. Skarbnik gminy przeliczyła wpływy z opłat i zestawiła je z kosztami. Wyszło, że zabraknie około 230 tys. zł. Dlatego podwyżka była konieczna – tłumaczy Grzegorz Jeżyna, sekretarz gminy Horodło.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
cukierek 02.03.2021 07:50
Kuropatwa z augustynkiem zapraszają

W 02.03.2021 06:26
Strzyżowie jest darmowe śmietnisko Kuropatwa zaprasza.

T.O 02.03.2021 06:26
Utajni.

Strzyżowiak 26.02.2021 14:54
To nie mogą w Strzyżowie tego zasypać jako rekultywacje ? I tak już tam śmietnisko. To po co z zachodu śmiecie sprowadzać?

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama