Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 18 sierpnia 2022 12:26
Reklama

Tarnogród: Kobieta w sztuce. TOK ogłasza konkurs

Zadanie nie jest proste. Ale na pewno nie zabraknie osób, które mu sprostają. Tarnogrodzki Ośrodek Kultury ogłasza fotograficzny konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
Tarnogród: Kobieta w sztuce. TOK ogłasza konkurs

Uczestnicy mają wykonać fotografię nawiązującą do jakiegoś istniejącego obrazu przedstawiającego kobietę. Należy znaleźć modelkę, ucharakteryzować ją, wystylizować i sfotografować. Może to być wierne odtworzenie dzieła lub jego zmodyfikowana, uwspółcześniona wersja.

Zdjęcie trzeba wysłać na adres: [email protected] Termin mija 5 marca.

Do swojej konkursowej pracy należy dołączyć wypełnione oświadczenie (dostępne do pobrania poniżej).


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]Autor komentarza: OjojTreść komentarza: Jeszcze chwila takiego zarządzania i to miasto zostanie zlicytowane. Tak się kończy budowanie zamków na piasku. Coraz więcej ludzi przegląda na oczy i dowiaduje się, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej niż to co wypisuje się na fejsbuczku.Data dodania komentarza: 17.08.2022, 23:28Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: lepsza zmianaTreść komentarza: O masz żyć nie umierać. a nawet chyba 5 lat nie rządziData dodania komentarza: 17.08.2022, 22:53Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitala
Reklama
Reklama