Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:17
Reklama

Zamość: Charytatywne Ostatki Stowarzyszenia "Krok za krokiem"

Balu w tym roku nie będzie, bo nie pozwala na to epidemia, ale doroczne "Charytatywne Ostatki" organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" zostaną zorganizowane. Tyle, że w nieco innej formie.
Zamość: Charytatywne Ostatki Stowarzyszenia "Krok za krokiem"
Autor: Fot. pixabay.com

Wydarzenie zaplanowano na 13 lutego. Odbędzie się w wersji online. Początek o godz. 20. Wtedy na facebookowym profilu i kanale YouTube "Krok za krokiem" odbędzie się premiera filmu. Obejrzeć będzie można prezentację wyrobów rękodzieła, kolaż wspomnień, a także konkurs tańca, w którym widzowie będą jurorami. 

"Prosimy zarezerwujcie swój czas i bądźcie razem z nami" – apelują  organizatorzy.

Doroczne "Charytatywne Ostatki" były okazją do zbierania pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia "Krok za krokiem". Tak będzie i tym razem. Wszyscy, którzy chcą udzielić wsparcia mogą kupować vouchery (w cenie 150 zł) na usługi w hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary*** w Zamościu. Tym razem cel to pomoc w II etapie budowy Rodzinnego Domu na ulicy Kresowej 24 w Zamościu.

Zakupu można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej na ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14 . Wcześniej należy to uzgodnić telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama