Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 13:45
Reklama

Zamość: Charytatywne Ostatki Stowarzyszenia "Krok za krokiem"

Balu w tym roku nie będzie, bo nie pozwala na to epidemia, ale doroczne "Charytatywne Ostatki" organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" zostaną zorganizowane. Tyle, że w nieco innej formie.
Zamość: Charytatywne Ostatki Stowarzyszenia "Krok za krokiem"
Autor: Fot. pixabay.com

Wydarzenie zaplanowano na 13 lutego. Odbędzie się w wersji online. Początek o godz. 20. Wtedy na facebookowym profilu i kanale YouTube "Krok za krokiem" odbędzie się premiera filmu. Obejrzeć będzie można prezentację wyrobów rękodzieła, kolaż wspomnień, a także konkurs tańca, w którym widzowie będą jurorami. 

"Prosimy zarezerwujcie swój czas i bądźcie razem z nami" – apelują  organizatorzy.

Doroczne "Charytatywne Ostatki" były okazją do zbierania pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia "Krok za krokiem". Tak będzie i tym razem. Wszyscy, którzy chcą udzielić wsparcia mogą kupować vouchery (w cenie 150 zł) na usługi w hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary*** w Zamościu. Tym razem cel to pomoc w II etapie budowy Rodzinnego Domu na ulicy Kresowej 24 w Zamościu.

Zakupu można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej na ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14 . Wcześniej należy to uzgodnić telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama